Saç modelinizden sıkıldıysanız bu değişiklikler size iyi gelecek!


Güzellik
4/02/2020
Saçlarınızda değişiklik istiyorsunuz ama uzatmaya sabrınız, kesmeye cesaretiniz yok... İşte hızla farklı görünmenizi sağlayacak ipuçları!

Saç uzatma ipuçları

İçgüdülerinize göre davranmayın

Çat diye kestirmeyin, sonra pişman olabilirsiniz. Onun yerine yeni bir şampuan deneyin ya da saç maskesi yapın. Saç şekillendirici maşa satın alabilir, saçınızda yeni şekiller deneyebilirsiniz.

Muhteşem dalgalarla saçınızı daha dolgun, pürüzsüz ve parıltılı hale getirebilirsiniz. Böylece kestirmeye gerek kalmadan, yazın en sevdiğiniz saça kavuşmana kadar ışıltınızı kaybetmemiş olursunuz.

Dikkatinizi başka bir şeye yönlendirin

Garip gelebilir ama kendimizden memnun olmadığımızda dikkatimizi saçımıza yönlendiririz. Ruj gibi basit bir makyaj malzemesi ya da yeni bir kazak dikkatinizi saçınızdan uzaklaştırmanızı sağlayabilir ve makastan uzak tutabilir.

Saçı kısa kestirmek

Adım adım

Radikal bir değişim nadiren iyi bir fikirdir. Çok uzun saçtan çok kısaya geçmek, kahverengi saçtan sarıya dönmek daha sonra pişman olabileceğiniz büyük değişimlerdir (özellikle de kısacık kestirmek!). Bunun yerine aşama aşama değiştirin. Mesela, aralara sarı attırın ya da önce kâkül kestirip, sonra saçınızın boyunu biraz kısaltın.

Saç düzleştiriciden korkuyor musunuz?

Uzun süredir saç kurutma makinelerinin, şekillendirici ve düzleştiricilerin saç için zararlı olabileceği tartışılıyor. Saçları kuruttukları, kırdıkları, matlaştırdıkları ve rengini bozdukları söyleniyor. Fakat bunların hepsi efsane!

Braun Satin Hair serisiyle saçınıza çok kısa bir sürede yumuşacık ve dolgun bir görünüm kazandırabilirsiniz. Özel günleriniz için harika bir hediye olabilir! Size en uygun Braun ürününü buradan seçebilir, yorum ve görüşlerinizi paylaşacak sürpriz fırsatlar yakalayabilirsiniz!  

 

Testi çözün, yüz şekliniz için en uygun saç modelini keşfedin!