KadınlarBilir hakkında

KadınlarBilir hakkında

KadınlarBilir nedir?

KadınlarBilir, yaşama dair ve kadınlara yönelik hayatı kolaylaştıran yazılar ve uzmanlardan öneriler bulabileceğiniz; P&G ürünlerini deneme fırsatı yakalayabileceğiniz ve gerçek kullanıcı deneyimlerine erişebileceğiniz bir web sitesidir.

Burada, mutlu aileniz için ipuçlarını ve eğlenceli etkinlik önerilerini, mutfağınız için leziz ve pratik yemek tariflerini, sağlığınız ve güzelliğiniz için ilham veren yazıları, aylık ve haftalık burç yorumlarını bulabilirsiniz.

Ayrıca sürpriz ödüller ve ücretsiz deneme ürünleri kazanabilir; P&G ürünlerindeki indirim ve fırsatları keşfedebilirsiniz.
KadınlarBilir, 175 yıldır markalar yaratarak tüm dünyadaki insanlara her gün yardım etmeyi ilke edinmiş P&G tarafından hazırlanan bir web sitesidir.

Her gün güvenle kullanabileceğiniz yenilikçi markalarımız:
Ariel®, Orkid®, Pantene®, Fairy®, Febreze®, Braun®, İpana®, Head & Shoulders®, Gillette®, Oral-B®, Gillette Venus®, Alo®

Procter & Gamble hakkında daha fazla bilgi almak ve markalarımızın her gün dokunuşlarıyla dünyadaki 4.6 milyar insanın yaşamını nasıl güzelleştirdiğini öğrenmek için, lütfen www.pg.com.tr sayfasını ziyaret edin.

P&G markalarını keşfedin