ARİEL

Arcelik_logo_1000px

İyiliğe giden yol bizim için hep o küçük soru ile başladı: “Ne yapabiliriz?”. Daha iyi bir dünya için çözümler ararken kendimize hep bu soruyu sorduk. Sorumlu üretim ve sorumlu tüketim vizyonumuz ile sürdürülebilir bir gelecek için hep daha iyi teknolojiler geliştirmeyi amaç edindik.
 
Yıkanan kıyafetlerin ömrünü uzatmak için de kendimize “Ne yapabiliriz?” sorusunu sorduk ve hassas yıkama sağlayan Arçelik Aquatouch çamaşır makinesini geliştirdik. Arçelik Aquatouch teknolojisi kazan içerisinde yer alan özel kanat sistemi sayesinde deterjanlı suyu direkt olarak kıyafetlerin üzerine uygulayarak mekanik hareketi azaltır ve bu sayede kıyafetlerdeki iplik kaybını azaltır. Üstelik bunu standart yıkamalara göre %50 daha hızlı sürede gerçekleştirir. Üstün temizleme performansını ve zamandan tasarrufu bir arada sunan Aquatouch teknolojisi ile %50 daha hızlı ve %50 daha hassas yıkama ile hem çamaşırlarınızı korunur hem de zamandan tasarruf etmeniz sağlanır! Böylece kıyafetlerinizin ömrü uzarken, değerli vaktiniz de size ve sevdiklerinize kalır.
 
Gelecek nesillerin hayallerindeki dünyayı kurmak için dünyaya fayda sağlayan teknolojiler üretmeye ve iyiliği aşkla tasarlamaya devam eden Arçelik, hijyen için derinlemesine temizlik sağlamada Ariel teknolojisini öneriyor.
 
Beko-1000px

Beko’nun iyi ve sağlıklı yaşam marka stratejisi doğrultusunda yenilikçi ürünlerle tüketicinin hayatını kolaylaştırmak her zaman en önemli öncelik olmuştur. Beko bu bakış açısı doğrultusunda, geniş ürün yelpazesi ve son teknoloji ürünlerle tüketicinin hayatına dokunmaktadır.  Beko’nun buhar destekli yıkama teknolojisi sayesinde gömlek, yorgan ve bebek+ programlarında hali hazırda bulunan buhar desteği ile kırışık azaltma ve yumuşaklık verme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda Beko’nun çift su jeti sistemi, deterjanlı suyu çamaşırların üzerine püskürtür. Su alımı sırasında da deterjan kaybı engellenerek, deterjanın maksimum verimlilikle kullanılması sağlanır. Su jetleri yeterli miktarda deterjanla etkin bir temizlik sunar. Üstün temizlik performansı için Beko Ariel’i önermektedir.
samsunglogo

Samsung Çamaşır Makineleri’nin en göze çarpan özellikleri arasında yer alan Eco Bubble™ Teknolojisi sayesinde deterjan hava ve su ile bir araya gelerek köpük halinde çamaşırlarınıza nüfuz eder ve kiri çözer. Ayrıca sıcak suya ihtiyaç duymadan yıkama yaparak enerji tasarrufu sağlarken, giysilerinizin rengini ve dokusunu da korur.

 

Üstün teknolojiyi mükemmel tasarımlarla birleştiren Samsung Çamaşır Makineleri, hijyen için derinlemesine temizlik sağlamada Ariel teknolojisini öneriyor.

siemens_logo

Çamaşır makineniz her yıkamada maksimum hijyeni sağlasa nasıl olurdu? Yenilikçi teknolojileri estetik tasarımla buluşturan Siemens Ev Aletleri ile kontrol hep sizde. Otomatik dozajlama sistemine sahip Siemens i-Dos çamaşır makineleri, her yıkamada gereken ideal su ve deterjan miktarını akıllı sensörleriyle ayarlar, maksimum hijyen ve performansı minimum su ve enerji harcayarak yakalar. Ayrıca Home Connect özelliği sayesinde cep telefonunuzdan tüm ev aletlerinizi kontrol edebilir, nerede olursanız olun programları başlatabilir ya da programlar bittiğinde anlık bildirim alabilirsiniz.

Siemens Ev Aletlerini’nin yenilikçi teknolojilerini keşfedin.
Her yıkamada maksimum hijyeni sağlamayı hedefleyen Siemens, hijyen için derinlemesine temizlik sağlamada Ariel teknolojisini öneriyor.

vestel-1000px

Vestel olarak her alanda yeniliğe ve dönüşüme öncülük ederek, teknolojimiz her eve girsin, herkese ulaşsın, hepimizin daha konforlu anları ve daha güzel günleri olsun diye durmadan çalışıyoruz. Kapladığı 1.000.000 m2’lik alanıyla Avrupa’nın en büyük üretim tesisimizde geliştirdiğimiz teknolojiler ile, her geçen gün suyun öneminin daha da arttığı bir dünyada suyumuzun kıymetini biliyoruz ve onu korumak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu teknolojiler sayesinde su ve enerji tasarrufuna uygun ürünler geliştiriyoruz. Enerji ve daha fazla su tasarrufu için Ariel teknolojisini öneriyoruz.