Febreze İle Kötü Kokulardan Kurtulun


Ev
25/02/2021
Tatil mevsimi yaklaşıyor. Akşam yemekleri, aile ve arkadaş ziyaretleri, hatta beklenmedik misafirler kapıda. Eğer böylesi zamanlarda paniğe kapılmak istemiyorsanız, evinizi daima misafir ağırlamaya hazır tutmalısınız.

Siz ne kadar evinizin düzenli ve temiz olduğunu düşünseniz de, kişisel yaşam alanınıza birilerini davet ettiğinizde içinizden hafif bir rahatsızlık duygusu geçer. Koltuğu başka bir yere mi yerleştirmelidir acaba? Mutfakta kötü bir koku var mı? Yatak odaları dağınık mı? Muhtemelen kendinize karşı aşırı eleştirelsiniz. Ama içinizin de rahat etmesi lazım. İşte size kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak birkaç öneri. Şu pratik ve kolay adımları takip ederek hem misafirinizi hem kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Girişte hoş kokular

İlk izlenim her şeydir. Girişe yerleştireceğiniz bir vazoya taze çiçekler koyun. Ya da bir adet Febreze non-Stop Fresh'le girişte taptaze bir koku yayılmasını sağlayın. Hafif, ferah kokusuyla bu ürün misafirlerinizi karşılayarak hoş geldin kelimesine yeni bir anlam kazandırsın.

Banyo ve mutfaktaki kötü kokuları giderin

Mutfaklar ve banyolar ev temizliğinin göstergeleridir. Dolayısıyla bu bölümlerin temiz ve ferah kokması da önemlidir. Kapılarını pencerelerini açıp iyice bir havalandırın. Kötü kokuları ise Febreze Freshelle ile giderin. Kolay kullanımı ve hızlı etkisiyle bu ürün, mutfak ve banyonuzda ferah ve taptaze bir hava yaratır.

Yiyecekler ve içecekler

Aç ve susuz misafiri mutlu etmek mümkün değildir. O halde hazırda yiyecek ve içecek bir şeyler daima bulundurun. Herkesin sevebileceği kurabiyeler, meyve suları ve çaylar bulundurun evinizde.

Kötü kokulardan nasıl kurtuluruz?