Prematüre Bebek Kampanyası


Sağlık
21/03/2022

Prematüre Bebek Kampanyası

 

Ülkemizde her yıl yaklaşık 130 bin bebek prematüre olarak hayata gözlerini açıyor ve bu da neredeyse her 10 bebeğimizden 1’inin prematüre doğduğunu gösteriyor.

Bebeklerimizin dünyalarını güzelleştirmek misyonuyla çalışan Prima markamızla, son 5 yıldır olduğu gibi bu yıl da Dünya Prematüre Farkındalık Ayı olan Kasım ayında 
#PrematüreGücü kampanyamızla geliştirdiğimiz özel prematüre bebek bezlerimizi CarrefourSA işbirliğiyle hastanelere bağışlamaya devam ediyoruz. Dahası, El Bebek Gül Bebek Derneği ile iş birliğimiz kapsamında prematüre bebek ebeveynlerini bilgilendirmeye ve yanlarında olmaya devam ediyoruz.
Bugüne kadar hiç satışa çıkarmadığımız ve sadece hastanelere bağışladığımız bu özel bebek bezleriyle prematüre bebeklerimizin uykusunu ve gelişimlerini desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Bu ay boyunca 
CarrefourSA marketlerinden alınan her bir Prima paketi ile tüketicilerimiz de bu kampanyamıza destek olabilirler. Minik kahramanlarımızın bu büyük mücadelesinde onların yanında olan kuvöz hemşireleri ve doktorlarımıza minnettarız.

 

#DünyalarınıGüzelleştirmekİçin #Birlikte #PrematüreGücü