Pantene İpeksi Yumuşaklık Şampuanı

Pantene Pro-V Köpük Krem Serisiyle tanışın!

Pantene Pro-V Aqualight duşta kullanılan köpük saç kremi anında emilerek, saçı ağırlaştırabilecek kalıntılar bırakmaz. İnce telli ve yağlanmaya eğilimli saçlar nihayet aradığı saç kremini buldu. Özgürce salınan saçlar için tasarlanan Pantene Pro-V Aqualight Köpük Krem'den önce, Pantene Pro-V Aqualight Şampuan kullanın.

Pantene Pro-V Saç Dökülmelerine Karşı Koruma duşta kullanılan köpük saç kremi anında emilerek, saçı ağırlaştırabilecek kalıntılar bırakmaz. Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara karşı her saç telini güçlendirir ve ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayarak saç dökülmesinin önüne geçer. Gözle görülür biçimde daha sağlıklı saçlar için Pantene Pro-V Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Şampuanı ile birlikte kullanın.

Pantene Pro-V Onarıcı ve Koruyucu Bakım duşta kullanılan köpük krem, yıpranmanın belirtilerini geri çevirir. Saç tarafından anında emilir, kalıntı bırakmaz. Yıpranmış saçlar nihayet aradığı saç kremine kavuştu. Pantene Pro-V Onarıcı ve Koruyucu Bakım şampuanıyla birlikte kullanın, ipeksi ve hareketli saçlara kavuşun.