Orkid Ultra Gece Extra Plus

3 kat koruma ile kesintisiz bir gece uykusundan daha azına razı olmayın: Kanatlı ORKİD Ultra Gece Extra Plus (Boy 5) hijyenik pedleri, gece boyu sızıntı olup olmadığını görmek veya pedinizi değiştirmek için uyanmanıza gerek bırakmayan, 3 adet koruma özelliği ile tasarlanmıştır. (Orkid Ultra Normal Boy 1’e kıyasla) %9 daha büyük ön kısım ve %85 daha büyük arka kısım, artı adet dönemi gecelerinde sızıntıları önleyen tam kapsamlı koruma sağlayan LeakGuard teknolojimiz.

InstantDry sistemi, sıvıyı saniyeler içinde emer ve ıslaklığı cildinizden uzak tutar. Ayrıca, uyku pozisyonunuz ne olursa olsun, pedinizin yerinde kalması için tasarlanan ComfortFit Sistemi’ne sahiptir.

Uykuya doyun: ORKİD Ultra 3 kat koruma ile içinizi rahat tutar. Skin Health Alliance tarafından dermatolojik olarak onaylanmıştır. Hem akıntınız hem de iç çamaşırınızın boyuna göre ORKİD’in en iyi adet korumasını bulmanıza yardımcı olmak için uygun hale getirilmiş bir boyutlandırma sistemi olan Orkid My Fit ile mükemmel uyumu yakalayın.

• Gece boyu koruma için Ultra Normal (Boy 1) pedden %9 daha büyük ön kısım ve %85 daha büyük arka kısım

• LeakGuard teknolojisi, sıvıyı hapseder ve sızıntıları önlemeye yardımcı olur

• Sıvıyı saniyeler içinde emen InstantDry sistemli, süper emici hijyenik ped

• ComfortFit Sistemi, uyku pozisyonunuz ne olursa olsun, pedinizin yerinde kalması için tasarlanmıştır • Hijyenik ped cildinizde karşı nazik olacak şekilde dermatolojik olarak test edilmiştir

• Rahat koruma için hijyenik pedinizi yerinde tutmaya yardımcı olan kanatlar