Orkid Platinum Normal

ORKİD Platinum Normal'de, yumuşaklık ve geliştirilmiş koruma 1 bir arada bulunur. Yan bariyer işlevi gören pamuksu yumuşak mikro yastıkları ve güçlü emici geliştirilmiş merkeziyle ORKİD Platinum, daha iyi koruma ve daha iyi yumuşaklık sağlar.

Ayrıca Koku Hapsetme Teknolojisi ile kokuları maskelemekle kalmaz ve doğrudan hapseder.

ORKİD Platinum sadece 3 milimetre kalınlıkta olmasına rağmen, benzersiz bir koruma ve yumuşaklık hissi sağlar.

Özellik ve avantajları

  - Daha yumuşak*
- Daha iyi koruma için 1000 pamuksu yumuşak mikro yastık.
- Yoğun emici yan bariyerler
- Yan bariyer işlevi görerek daha fazla koruma sağlayan yumuşak mikro yastıklar*.
- Güçlü merkez
- Daha emici malzemeyle geliştirilmiş güçlü merkez*.
- Kokuları hapseder
- Koku Nötralize Etme Teknolojisi kokuları maskelemekle kalmaz, doğrudan hapseder.

*Orkid Ultra’ya göre.

Sıkça sorulan sorular:

ORKİD Platinum nedir?
ORKİD Platinum; eşsiz çift katmanlı üst yüzeyi ve daha emici merkeziyle, daha yumuşak ve üstün koruma sağlayan, özel bir hijyenik ped ailesidir (ORKİD Ultra'ya göre). Dokumasız yumuşak üst yüzeyi ve nefes alan yapısıyla mükemmel bir koruma ve yumuşaklık sağlar. Üst yüzeyinde emici merkezin yanı sıra, sızıntı engelleyici yan bariyer işlevi gören pamuksu yumuşaklıkta yoğun emici mikro yastıklar bulunur. ORKİD Platinum, sıvıyı hızla emerek kuru ve rahat bir kullanım sağlaması için tasarlanmıştır. Bunlara ek olarak, ORKİD Platinum'un merkezi daha emici malzemeden yapıldığı için, ORKİD Ultra Extra'ya oranla daha emici bir yapıya sahiptir.

Söz konusu koruma ve yumuşaklık olunca, ORKİD Platinum neden ORKİD'in 1 numarası?
Daha emici malzemeden yapılan gelişmiş merkezi sayesinde ORKİD Platinum, ORKİD ailesinin en iyisidir (ORKİD Ultra'ya göre). Ek olarak, çift katmanlı üst yüzeyinde sızıntı engelleyici bariyer işlevi gören yumuşak mikro yastıklar bulunmaktadır. Üst yüzey, daha yumuşak bir his vermesi için yumuşak dokumasız malzemeden yapılan iki katmandan oluşmaktadır. Yapılan araştırmaya göre tüketiciler, bu üst yüzeyin ORKİD Ultra Extra'nın üst yüzeyine oranla daha yumuşak hissettirdiğini söylemiştir. Bu üstün özellikleri ORKİD Platinum'u, ORKİD ailesinin 1 numarası yapmaktadır.

ORKİD Platinum hijyenik pedimi hangi sıklıkta değiştirmeliyim?
Hijyenik pedinizi değiştirme sıklığınız akıntı durumunuza bağlıdır. Akıntınız yoğunsa sızıntı riskini azaltmak için hijyenik pedinizi sık değiştirmelisiniz. Akıntınız hafifse hijyenik pedinizi daha az sıklıkta değiştirebilirsiniz. Hijyenik pedinizi her 4-8 saatte bir değiştirmeniz tavsiye edilir.

Gece ve gündüz kullanılan hijyenik pedlerin farkı nedir?
ORKİD Platinum Gece ve ORKİD Platinum Gece Extra hijyenik pedler, özellikle gece boyunca üstün bir koruma sağlaması için daha geniş yüzeyli olarak tasarlanmıştır. ORKİD Platinum Normal ve ORKİD Platinum Uzun hijyenik pedleri ise günlük kullanım için daha uygundur.

ORKİD Platinum hijyenik pedlerini hangi boyutlarda bulabilirim?

ORKİD Platinum hijyenik pedleri dört farklı boyutta sunuluyor: Normal, Uzun, Gece ve Gece Extra.

Sızıntıları nasıl önleyebilirim?
ORKİD Platinum hijyenik pedleri özellikle daha fazla koruma sağlaması için tasarlanmıştır (ORKİD Ultra Extra'ya göre). Birbirinden farklı emiciliğe sahip ORKİD Platinum ürünleri mevcuttur. Daha güçlü emicilik ihtiyaçlarınız için daha uzun bir hijyenik ped kullanabilirsiniz.