Oral-B Genius Pro 10000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Oral-B GENIUS 10000N – dişlerinizi diş hekiminizin tavsiye ettiği biçimde fırçalamanıza yardımcı olan ve yeni Diş Eti Koruma teknolojisine sahip ilk Oral-B akıllı diş fırçalama sistemidir. Eşsiz Pozisyon Algılama teknolojisi ve yuvarlak fırça başlığı ile standart manuel bir diş fırçasına göre 0'e kadar daha fazla plak giderirken tek bir alanı bile atlamayacaksınız. Sonuç mu? Giderilen yüzey lekeleri sayesinde ilk günden daha sağlıklı diş etleri ve daha beyaz bir gülümseme. Muhteşem bir şekilde geliştirilmiş olan bu diş fırçası, nazik diş etlerinizi koruyup ileride sorun çıkmasını engellemeye yardımcı olur: Çığır açan yeni Diş Eti Koruma teknolojisi, 360 SmartRing ve Basınç Kontrol özelliklerinin birleşimi, daha nazik bir fırçalama için dişlerinizi çok sert fırçaladığınızda hızı azaltır ve nereyi fırçalamanız gerektiğini söyler. Son, ancak bir o kadar önemli olarak, GENIUS 10000N Orchid Purple tek şarj ile iki haftayı aşkın bir süreyle dayanan bir lityum iyon pille sunulur. Oral-B GENIUS 10000N ile diş fırçalamada yanlış yapmazsınız. Oral-B'nin dünya çapında diş hekimlerinin tavsiye ettiği 1 numaralı marka olmasına şaşırmamalı.
Oral-B GENIUS 10000N şarj edilebilir elektrikli diş fırçası aşağıdaki Oral-B diş fırçası başlıkları ile uyumludur: CrossAction, 3D White, Sensi UltraThin, Sensitive Clean, Precision Clean, Floss Action, TriZone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care.
                    
Dünyada diş hekimlerinin önerdiği 1 numaralı marka Oral-B'nin en iyi diş fırçası Genius
0’e kadar daha sağlıklı diş etleri ve daha fazla plak temizliği: Yuvarlak başlık daha iyi temizler
Diş fırçalamada 0 kapsama alanı: bir bölgeyi asla kaçırmamak için pozisyon algılamalı tek fırça
Yeni Diş Eti Koruma teknolojisi ve basınç kontrol sensörü ile nereyi çok sert fırçaladığınızı anlayarak diş etlerinizi korur
1. günden itibaren yüzeydeki lekeleri çıkararak dişlerinizi nazikçe beyazlatır
Asla şarjsız kalmayın: ikili şarj etme seyahat çantası 1 fiş ile hem diş fırçanızı hem de telefonunuzu şarj eder
PRO Clean, beyazlatma, diş eti bakımı ve hassas dâhil 6 fırçalama modu