Oral-B Pro 750 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action

DAHA FAZLA PLAK TEMİZLİĞİ*

* sıradan manuel diş fırçasına göre

Profesyonellerden ilham alınarak tasarlanan Oral-B PRO 750 sıradan manuel diş fırçalarına göre üstün plak temizliği sağlar. CrossAction yuvarlak başlık 16 derece açı verilmiş CrissCross kıllarıyla her dişi sarar ve 3 boyutlu salınım, dönme ve titreşim hareketiyle sıradan manuel diş fırçasına göre %100'e kadar daha fazla plak temizleyerek üstün temizlik sağlar. Fırça gövdesi içerisindeki zamanlayıcı da diş hekimlerinin tavsiye ettiği 2 dakikalık süre boyunca dişlerinizi fırçalamanıza yardımcı olur.

DÜNYADA DİŞ HEKİMLERİNİN KULLANDIĞI 1 NUMARALI MARKA

Oral-B Farkını Keşfedin!

Diş fırçası alanında dünya çapında lider, Oral-B tarafından sizlere sunulan yeni nesil ağız bakım teknolojisini keşfedin. Her Oral-B şarjlı diş fırçası sıradan manuel dış fırçalarına göre üstün temizlik sağlar.

  • ORAL-B PRO 750
  • PRO ZAMANLAYICI
  • 1 FIRÇA GÖVDESİYLE
  • 6 FARKLI FIRÇALAMA ÇÖZÜMÜ

Günlük Temizlik

Profesyonellerden ilham alınarak tasarlanan fırça başlığı her dişi sararak dinamik 3 boyutlu hareketiyle dişlerinize uyum sağlar ve salınır, döner ve titrer ve böylece sıradan manuel diş fırçasına göre %100'e kadar daha fazla plak temizler.

İçerisindeki profesyonel zamanlayıcı sayesinde 30 saniyede bir defa titreşerek sizi uyarır ve ağzınızın bir hangi bölgesine odaklanmanız gerektiğini haber verir. Ayrıca diş hekimlerinin önerdiği 2 dakikalık fırçalama konusunda da size rehberlik eder.

Oral-B PRO 750 şarjlı diş fırçaları birçok Oral-B şarjlı diş fırçası başlığıyla uyumludur. Bu sayede her seferinde tam olarak ihtiyacınız olan temizliği sağlamış olursunuz. Daha iyi temizlik için diş hekimlerinin tavsiye ettiği gibi her 3 ayda bir veya fırça kıllan yıprandığında daha kısa sürede fırça başlıklarınızı değiştirmeyi unutmayın.

Tamamen şarj olmuş Oral-B PRO 750 diş fırçasının şarjı günlük düzenli kullanımda 5 güne kadar dayanır. Şarjlı pilin maksimum kapasitesini devam ettirebildiğinden emin olmak için altı ayda bir tamamen şarjının bitmesini sağlayıp tekrar şarj edin.Profesyonellerden ilham alınarak tasarlanan Oral-B PRO 750 seyahat çantası hediyeli. Şimdi, siyah renk seçeneğiyle…