SAĞLIK KURULUŞU ZİYARETİ KATILIMCISI

AÇIK RIZA METNİ

 

Sağlık Kuruluşu Ziyareti Katılımcısı Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi Anonim Şirketi (P&G) tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?

¨  Gebelik ve doğumla ilgili sağladığım sağlık verilerimin; ziyaretler kapsamında bilgilendirilmem, sunulan deneme amaçlı ürünler ve ek menfaatlerden faydalandırılmam için gerekli çalışmaların iş birimleri tarafından yapılması ve ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenmesini kabul ediyorum.

¨ Kimlik, iletişim, müşteri işlem ve pazarlama verilerimin; ürün ve hizmetlerin pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası, profilleme ve analiz faaliyetlerinin yürütülmesi, sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amaçlarıyla işlenmesini kabul ediyorum.

¨ Kimlik ve iletişim verilerimin; paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime reklam, kutlama, promosyon vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesini kabul ediyorum.