Zaman kazandıran 5 saç sırrı


Güzellik
24/10/2018
Sabah sabah kimin saçı için gerçekten vakti var ki? En azından birçok annenin böyle bir vakti yok. Işıltı saçmanız ve güne hazır hissetmeniz için, saç stil önerilerimize kulak verin!

Sabahları zamanımız çok değerlidir. Çocukların hazırlanması ve güne başlamak için süre kısıtlıdır. Size özel hazırladığımız 5 saç stili sırrıyla hem kendinizi hem de evdekileri güne kısa sürede hazırlayın! 

Doğru kesim

Birkaç ayda bir saçınızı kestirmek saçlarınızı zinde tutar. Kuaförünüzle açık açık konuşur ve gün içinde saçınıza pek zaman ayıramadığınızı söylerseniz, size ona göre bir kesim bulabilir. 

Mükemmel renk

Pek aklınıza gelmemiş olabilir ama doğru saç rengi çaba sarf etmeden saçınızın iyi görünmesini sağlayabilir. Azıcık çabayla saçınıza doku kazandırabilirsiniz. Hafif bir balyaj tekniğini stilinize derinlik katabilir. 

Gece bakımı

Mükemmel saçlarla uyanmaya hazır olun. Pantene Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisiyle saçınızı uykunuzda yenileyebilirsiniz. Sabah uyandığınızda ışıldayan, pürüzsüz ve tüy kadar hafif saçlarınıza bayılacaksınız.    

İpek gibi saçlar

Saçlarınız elektrikleniyor ve birbirine mi karışıyor? Eski bir diş fırçası ve saç spreyiyle bu saçları yatıştırabilirsiniz. 

Saç bakım alanı

Hazırlanmak için sadece birkaç dakikanız mı var? Tüm temel ihtiyaçlarınızı bir arada tutun. Tokalar, fırçalar, düzleştirici, sprey… Böylece vakit kaybetmeden her şeyi bir arada bulabilirsiniz. Tel tokalarınızı bir arada tutmak için mıknatıs kullanabilirsiniz.