Yaz Renklerini Saçlarına Taşı


Güzellik
5/08/2022

Yaz mevsiminin coşkusunu saçlarınıza taşıyın! Cıvıl cıvıl renkleri saçlarınıza yansıtarak trendi yakalayın. Kendinize en uygun saç rengini birbirinden güzel önerilerimiz arasında keşfedin. Gelin yazın renkli saç trendlerine birlikte göz atalım.

Şarap Tonları

makale-banner2

Yaz sezonunda şarap rengi saçlar oldukça popüler! En iddialı renkler arasında yer alan kırmızı şarap tonları, özellikle beyaz tenli kadınların tercihi.

Pembe Tonları

makale-banner3

Pastel renklerden hoşlanıyorsanız açık pembe tonları tam size göre! Enerjik ve marjinal bir görüntü katan pembe rengi farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Saçınızın bir tutamını boyayabilir, tümünü pembe ile renklendirebilir ya da ombre ile deneyebilirsiniz. Cildinize tonuna uygun olacak şekilde pembenin koyu tonlarını da deneyebilirsiniz.

Mor Tonları

makale-banner4

Mor tonları yaz aylarının en tercih edilen renkleri arasında yer alıyor. Özellikle patlıcan moru sıklıkla saçlardaki yerini alıyor. Üstelik mor tonları herkese yakışıyor! Farklı ve enerjik bir renk arıyorsanız mor tonlarından faydalanabilirsiniz.

Sarı Tonları

makale-banner5

Sarı tonları her sezon olduğu gibi bu sezonda da popülerliğini korumaya devam ediyor. Altın sarısı saçlar özellikle açık tenli kadınlara çok yakışıyor. Doğal ve havalı bir renk istiyorsanız sarı tonları arasında seçiminizi yapın.

Turkuaz ve Yeşil Tonları

makale-banner6

Cesur ve iddialı tonlar arasında yer alan turkuaz ve yeşil, bir arada sıklıkla kullanılıyor. Dilerseniz saç renklerini ayrı ayrı da kullanarak marjinal bir hava katabilirsiniz.

Mavi Tonları

makale-banner7

Yaz mevsimin trend saç renkleri arasında gece mavisi yer alıyor. Büyüleyici güzelliği ile dikkat çeken gece mavisi tüm saça uygulanabileceği gibi sombre, ombre ya da balyaj olarak da kullanılabiliyor.

Bakır Tonları

makale-banner8

Hem saçınızı boyamak hem de doğal gözükmek istiyorsanız bakır tonlarından faydalanabilirsiniz. Sultan bakır, tarçın bakır ve bakır yansımalara sahip kızıl tonları da yazın trendleri arasında yer alıyor.

Eğer saçlarınızı yaz renkleriyle canlandırmak istiyor fakat yıpranmasından korkuyorsanız içiniz rahat olsun. Saça bakım yaparken canlılık katan özel formülüyle Pantene her an yanınızda.