Saç stil önerilerimizle hemen dışarı çıkmaya hazırsınız!


Güzellik
6/11/2018
Kadınlar dışarı çıkmak için hazırlanırken erkeklerden daha çok bekletirler ama önerilerimizle buluşmaya giderken hızlıca hazırlanabilir, anında tazelenmiş ve ışıltılı bir görünüme kavuşabilirsiniz!

Hacim

Gün ortasına doğru saçlar sabahki hacmini kaybeder. Biraz saç spreyi kullanarak saçlarınızı hacimlendirin. Gerekirse ince tarakla köklere biraz krepe yaparak ekstra hacim kazandırın.

Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım Serisiyle saçınıza nem ve hacim kazandırın. Saçları kuruturken başınızı aşağı eğmeyi unutmayın.

Düğüm atın

İki gündür saçınızı yıkamıyorsanız uzun ve düz saçlar biraz soluk ve hacimsiz görünebilir. Ama bir avantajınız da var. Daha kolay şekil alırlar! Yukarıda yapacağınız bir-iki düğümle hazır olabilirsiniz. Önce tepeden sıkı bir atkuyruğu yapın. Sonra iki düğüm atarak ucuna tekrar toka takın.

Ters tarafa ayırın

Eğer hep aynı tarafa ayırıyorsanız tersini deneyin ve hacim farkını görün. Daha dramatik bir görünüm için daha derinden ayırın, yani kulağınıza yakın bir yerden. Biraz nemlendirerek diğer tarafı iyice yatıştırın ve isterseniz arkaya doğru tokayla tutturabilirsiniz.

Tatlı örgü

Gün içinde örgülü gezin. Akşam bir yere gitmeniz gerekiyorsa, saçlarınızı açıp Pantene Argan Yağlı Elixir ile şekillendirin. Böylece doğal dalgalarınız açığa çıkacak!

Hacimli bir görünüm için siz saçınıza neler yapıyorsunuz?