İleri saç teknolojisi


Güzellik
24/10/2018
Head&Shoulders’ın nefes kesen yeni ürünleri saçlarınıza daha dolgun, sağlıklı ve şaşırtıcı bir görünüm kazandırıyor.

Zayıf, enerjisiz saçlar pek çok kadın ve erkek için büyük bir sorun oluşturur. Çünkü böylesi saçlar kendinizle ilişkilerinizi etkiler ve özgüveninize zarar verir. Head&Shoulders bilim adamları işte bu bilgiden yola çıkarak sizin için nefes kesici ürünler geliştirdiler. Bu ürünlerin asıl amacı, saçlarınızın daha dolgun ve güçlü bir görünüme kavuşması. Saç dökülmesinin en önemli nedeninin saçların çeşitli nedenlerle zarar görmesi olduğu bilgisinden yola çıkan bilim adamlarımız tarafından tasarlanan ürünler saçlarınızı daha esnek, dolgun ve güçlü bir görünüme kavuşturuyor.

Head&Shoulders Dolgun&Güçlü Saçlar Koleksiyonu, özellikle saçlarının daha dolgun ve güçlü görünmesini arzu eden kadınlar için geliştirildi. Bu koleksiyonda bir şampuan, bir saç kremi ve yenilikçi formülüyle bir Dolgunlaştırıcı Bakım bulunuyor. Kadınlar için geliştirilen Head&Shoulders Ekstra Dolgunlaştırıcı Bakım Koleksiyonu'nun bileşiminde bulunan Üçlü Aktif Kompleks nitelikli vitaminlerden oluşuyor. Vitamin B5, saçlarınızı rahatlatır ve nemlendirirken, Vitamin B3 onları güçlendirerek cildinizin nem bariyerini güçlendiriyor. Bu formül her bir saç teline ihtiyacı olan bakımı uygulamak için geliştirildi.

Dökülen saçlar, erkekler için de büyük bir problem oluşturuyor. Head&Shoulders saç ve saç derisi konusundaki uzmanlığını kullanarak erkekler için de son derece yenilikçi bir ürün geliştirdi. Saç Dökülmesine Karşı Koleksiyon bir şampuan, bir ikisi bir arada şampuan ve bir tonikten oluşuyor. Erkekler için üretilen Saç Dökülmesine Karşı Tonik'in etkin maddesi kafein. Bu madde sayesinde saç derisindeki kan dolaşımı iyileştirilerek saçların güçlenmesi sağlanıyor. Tonik daha ilk kullanımdan itibaren saçlarınızın belirgin ölçüde iyileşmesini sağlıyor.

İyi bir görünümün sırrı, dolgun saçlar ve dolgun saçlara sahip olmak için de saç telleriniz kadar saç derinizin de bakıma ihtiyacı var. Head&Shoulders uzmanları yaklaşık 60 yıldır kepeğe karşı çözümler geliştiriyorlar. Yeni Dolgun ve Güçlü Saçlar Bakım ve Saç Dökülmesine Karşı Tonik de saçlarınızın geleceğini garanti altına almak için geliştirildi. Bu ürünleri istediğiniz zaman ve istediğiniz süreyle kullanarak saçlarınızı koruyup güçlendirebilirsiniz. Sonuç mu? Dolgun, güçlü ve herkesi kıskandıracak kadar güzel saçlar!