Braun sakal kesme ve şekillendirme serisi


Güzellik
19/03/2019
Sakal, bu sezon kullanabileceğiniz en trend aksesuarlardan biri olma yolunda ilerliyor. Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun’un YENİ Şekillendirme serisi sayesinde erkekler artık sakalları üzerinde tamamen kontrole sahip olabiliyor.

Benzersiz bir bakım hassasiyeti sağlayan YENİ Braun Sakal Kesme ve Şekillendirme serisi, erkeklere kendi tarzlarını ifade etme imkanı sunuyor. 

Ergonomik tasarıma sahip şekillendiriciyi döndürerek erkekler, 1 mm ile 20 mm arasında değişen 25 farklı uzunluk ayarı arasından seçim yapabilir. Buna ek olarak seride, en üst seviye şekillendirme doğruluğu için kesme mekanizmasının içerisine kılları tarayan geliştirilmiş bir tarak yer alıyor. Serinin sağlamakta olduğu hassas şekillendirme, erkeklere istedikleri görünüme her an sahip olma özgürlüğü tanıyor. 

Dünyaca ünlü Braun Sakal Kesme ve Şekillendirme serisi, baştan aşağı bakımını yapan milyonlarca erkek tarafından her gün kullanılıyor. Erkeklerin ihtiyaçlarını dinleyen Braun, daha yüksek hassasiyet ve konfor sunmak üzere serisini güncelledi. Bu serinin yeniden doğuşunu pekiştirmek üzere her ürüne şık bir yeni görsel tasarım yapıldı. Mavi vurgularla siyah ve gümüş rengi bir araya getiren göz alıcı görünümü ile Braun'un yeni ürünleri, gerçek bir ikonik görünüm ve hisse sahip. 

Braun, erkeklerin mükemmel sakal görünümüne nasıl sahip olabileceğini öğrenmeleri için birden fazla ödül sahibi Erkek Bakımı Uzmanı Chris Foster ile işbirliği yaptı. Foster'dan kusursuz bir görünüm için 5 öneri:
 

  1. Sakalınızı, yüzünüz kuruyken şekillendirin - sakalınız yüzünüze yapışmadan, çizgiyi daha net bir şekilde görebilirsiniz.
  2. Doğru aletlere sahip olduğunuzdan emin olun! Braun Sakal Şekillendirici, 25 farklı uzunluk ayarına ve ayrıca sakalınızı şekillendirirken mümkün olduğunca hassas olmanıza yardımcı olan YENİ hassas şekillendiriciye sahip.
  3. Daha kısa bir sakala için, kılların çıkış yönünün tersine gidin. Daha uzun bir kirli sakal için, kılların çıkış yönünde gidin.
  4. Yanaklar, bıyık ve boyun hattı etrafında yumuşak, doğal çizgiler için hassas tarak ataşmanı olmadan şekillendirici bıçağını kullanın.
  5. Bir profesyonelin elinden çıkmış görüntüsü elde etmek için kirli sakalınızı her iki-üç günde bir şekillendirdiğinizden ve boyun hattının inceltildiğinden emin olun.