Yeni başlayanlar için Braun silk-épil 5 ıslak ve kuru


Güzellik
24/10/2018
Tüylerden kurtulmak çoğu insan için çok eğlenceli olmayabilir. Fakat bu böyle olmak zorunda da değil. Doğru epilasyon cihazı ve bilinçli yöntemle acısız bir şekilde mükemmel sonuca ulaşmak mümkün. Yeni Braun Silk-épil 5 Islak ve Kuru acısız epilasyon için biçilmiş kaftan!

Epilasyona yeni başlayanlara yönelik tasarlanan Yeni Braun Silk-épil 5'i daha yakından tanımaya ve tüylerinizden duşta ya da küvette acısız bir şekilde kurtulmak için nasıl kullanacağınızı öğrenmeye ne dersiniz?

Daha önce hiç epilasyon yapmamış olabilirsiniz. Silk-épil epilatörlerin hepsi zaten tahrişi ve rahatsızlığı en aza indirmek için tasarlanmıştır fakat Yeni Braun Silk-épil 5 özellikle yeni başlayanlar için en uygun epilasyon aletidir. Tüm Silk-épil epilatörlerde de bulunan aktif masaj başlığı, tüyü almadan önce ve sonra mikro titreşimlerle cilde masaj yaparak teninizin rahatlamasını ve acının azalmasını sağlar.

Yeni Braun Silk-épil 5 Islak ve Kuruyu su altında veya ıslak tende kullanabilirsiniz. Bu epilasyonu daha da acısız hale getirecektir. Ilık suda uygulamayla kan dolaşımını iyileştirip acıyı azaltıcı maddelerin salgılanmasını sağlamış olursunuz.

Kaymayı önleyici kavrama sayesinde su altında daha kolay kontrol edebilirsiniz. Yakın Temas Başlığı, vücudunuzun tüm bölgelerine uyum sağlamasına yarar. Yeni Braun Silk-épil 5'te bulunan Yüksek Frekanslı Masaj Sistemi teni canlandırarak daha rahat bir epilasyon deneyimi sunar. Bir saat boyunca şarj ederseniz, 30 dakika boyunca kullanabilirsiniz. Böylece duşta ve banyoda kablo kullanmanıza gerek kalmaz. Ayrıca, tercihinize, cilt tipinize göre ve daha az acılı bir epilasyon için 2 farklı hız seçeneği var. Hızını kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz; önce ilk kademede nazik ve yavaş epilasyonla başlayabilir; alıştıktan sonra ikinci kademeye geçerek ekstra hızlı epilasyon yapabilirsiniz. Modellerin birçoğunda aktif titreşimlerle cildi uyararak epilasyonun daha da nazik olmasını sağlayan masaj aparatı da mevcut.

Epilasyon için en uygun zaman akşam. Hem kendinizi daha rahat hissedersiniz, hem de kızartı ve şişkinlik gibi hafif tahriş belirtileri sabaha kaybolur. Sabaha muhteşem bir pürüzsüzlükle uyanırsınız. Yeni Silk-épil 5'i denemeye ne dersiniz?