Yeni sezonun olmazsa olmaz bakım ürünleri


Güzellik
24/10/2018
Sonbaharınızı daha da güzelleştirmek için seçtiğimiz ürünlere göz atın.

Mevsim modasını unutun. Bu sonbaharda kış boyunca ışıldamanızı sağlayacak güzellik ürünlerinden başka bir şeye ihtiyacınız yok. Zengin cilt bakımından, besleyici saç bakım ürünlerine kadar güzelliğinizin süper kahramanlarını listeledik.

Onarıcı Bakım

Merkezi ısıtma, soğuk hava, aşırı şekillendirme saçlarını güçsüz ve nemsiz bırakır. Pantene Koruyucu ve Onarıcı bakım Seti kullanarak saçlarınızdaki hasarı giderebilirsiniz. Kuru ve yıpranmış saçları nemlendirir ve korur. Saçınıza kaybettiği gücü geri kazandırır.

Yaşlanma karşıtı

Bedeninizdeki en hassas cilt, yüzünüzdedir ve 20-50 yaşlar arasında yaşlanma belirtilerinin en sık görüldüğü bölgedir. OLAY Regenerist Mikro-yapılandırıcı Serum, zorlu işlemler olmadan cildinizi gözle görülür derecede sıkılaştırmak için tasarlanmıştır.

Özel günlere hazırlık

Bu yıl kadınlar için göz makyajında gölgenin, dudaklardaysa cesur pembelerin öne çıktığı bir yıl oldu. Sonbaharın gri ve toprak rengi tonlarına karşı majenta ya da karpuz kırmızısı ruj kullanın. Tabii Oral-B Oral-B Professional Care 7000 şarjlı diş fırçası kullanarak; dişlerinizde mükemmel temizliği ve ışıltılı gülümsemenizi yakalayabilirsiniz.

Hassas saçlar ve saç derisi

Eğer soğuk günlerde, ayaklarınızdan başınıza kadar kuru cilt ve saç derisiyle savaşıyorsanız, Head & Shoulders Saç Bakım Maskelerini deneyin. Yoğun formülümüz yıpranmış saçları eski sağlığına kavuşturur. Her bir saç teline tutunarak saçın üzerinde doğal olarak yer alan su geçirmez koruyucu tabaka gibi davranır. Ayrıca saç derisine koruyucu fonksiyonunu geri kazandırarak saçınızın nemi daha iyi tutmasını sağlayarak kuru saç derisi ve kepeğin ana sebebini ortadan kaldırır.

Sizin sonbaharda vazgeçemediğiniz güzellik ürünleri hangileri? Güzellik ipuçlarınızı bizimle paylaşın.