Sonbahar Modasını Yakalayın


Güzellik
14/02/2020
Cüretkar, yenilikçi, cesur… Bu kelimeler gündelik kıyafetleri tanımlamak için pek uygun gibi görünmüyor değil mi? Hadi bu tabuyu yıkalım!

Bu yıl soluk değil, yoğun ve geleneksel renkler moda... Siyah ve grinin tonları kumaşlar üzerinde kararlı, kendini saklamayan, egzotik aksesuarlara ihtiyacınız olacak.

Güneş gözlükleri, küpeler, şık kolyeler, parlak çantalar gibi geleneksel ve eski gibi görünen aksesuarlar dikkatleri üzerinize çekecek birer mıknatıs gibi işlev görecek.

Renkleri eşleştirme sanatı

Aynı gruptan farklı renkleri yan yana getirerek olağanüstü güzellikle giysiler oluşturabilirsiniz. Pasteller pastellerle, parlak renkler parlak renklerle... Eşleştirmeyle birlikte gölgelerden de yararlanmalısınız. Zıt renkler birbirini cezbeder... Ya da aynı rengin farklı tonlarını bir arada kullanabilirsiniz. Ne olmuş, kırmızı ve pembe birbirlerine pekala yakışabilir. Ama bu yılın kahramanı mücevher tonları. Yani değerli ve yarı değerli taşlardan ilham alınmış renkler... İddialı, özgüvenli gölgeler yumuşak hareketlerle yan yana duruyor: Yakut yeşili ve topaz sarısı, metal ışıltısı ve altın tonları görünüşünüze olağanüstü yenilikler katacak. İlham almak için renk kartelamıza bakabilirsiniz.

Siyah elbiseniz için rengarenk aksesuarlar

Geleneksel biri olsanız da gardırobunuzu biraz çeşitlendirmeyi isteyebilirsiniz. Siyah güzeldir: Zaman tanımaz ve şıktır, üzerinizde düzgün durur ama birazcık daha eğlenceli hale getirilebilir... Bir an beyaz rengi unutuverin. Siyah giysilerinize başka renklerde, egzotik takılarla kendinize özgü bir hava verebilirsiniz. Trençkotunuza mücevher renginde bir bir aksesuar iliştirebilirsiniz: Böğürtlen rengi, derin yakut yeşili, hardal sarısı... Bu aksesuar şık bir kolye de olabilir, bir yaka iğnesi de. Renkler hem mükemmel bir harmoni yaratır hem de bu şık aksesuarlar siyah giysinize yepyeni bir hava kazandırır.

Renkli giysi ve aksesuarlarınızın bakımını nasıl yapmalısınız?

Giysilerinizin parlak ve canlı renklerini uzun ömürlü kılmak için Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanını kullanın. Ariel'in profesyonelliği sayesinde en küçük detaylar bile koruma altında olacak.

Not: Eğer ilhama ihtiyacınız varsa, gardırobunuzdaki renklerde kağıtlar alıp keserek yan yana koyun ve farklı kombinasyonların gözünüze nasıl göründüğüne bakın. En çok giydiğiniz renklerin üzerine en az kullandığınız renklerde aksesuarları deneyin. Bu şekilde size en uygun ama aynı zamanda en yaratıcı kombinasyonları yaratabilirsiniz.