Sizin için en uygun kot pantolon hangisi


Güzellik
6/02/2020
Doğru kot pantolonu bulmak her zaman kolay değildir. Biraz yardıma ne dersiniz?

Kot pantolonların en güzel tarafı, çok yönlü olarak kullanılabilmeleridir. Garajınızı temizlerken, işe veya bir partiye giderken her zaman güzel bir kot pantolon giyebilirsiniz. Ancak doğru kot pantolonu bulmak her zaman kolay değildir. Bunun için dikkate alınması gereken birçok şey vardır ve kot pantolonunuz sizi olduğunuzdan da çekici göstermelidir. Kendiniz için mükemmel olan kot pantolonu ararken aşağıdakilere dikkat etmeniz gerekir:

  • Geniş cepler, kalçanızı daha çekici gösterir.
  • İçeriye doğru eğimli arka cepler, hem kalçanızı yukarıya doğru destekler hem de yüksek bel görüntüsü verir.
  • V şekilli kemerler kalçanızı yukarı kaldırırken A-şekilli olanlar olduğundan daha geniş gösterir.

Farklı kalça biçimlerine göre farklı kot pantolonlar

Geniş kalça
Parlak tonlardan uzak durun ve sade renkleri tercih edin. Eğer geniş kalçalarınız varsa dar kesim modellerden uzak durun, düz kesimleri tercih edin. Desteklemesi için ceplerin tam popo bölümünde olması gerekir. Yüksek veya normal bel modeli seçin. Bol, dökümlü modeller bacaklarınızı kısa ve sizi daha geniş gösterir.

Düz kalça
Eğer kalçalarınız (uyluklarınız) inceyse, poponuzu daha geniş göstereceği için parlak, ışıltılı kot pantolonlar sizin için en uygunudur. Size en çok yakışacak olan, yana eğimli cepler ve A şekilli modellerdir. Dar kesim modeller sizin için çok uygundur ve düşük belli kot pantolonlar kalçalarınızı daha dolgun gösterir. Kalçanızı yokmuş gibi gösterecek bol, dökümlü modellerden uzak durun.
Seksi kalça
Düz kesim, yüksek belli, koyu renk kot pantolonları tercih edin. Dar kesim modeller kalçanızı olduğundan da geniş gösterir. Eğer görümünüzü daha da desteklemek istiyorsanız uzun cepli modelleri tercih edin. Bu kalça biçimi bol, dökümlü modellerde güzel görünür ancak kalçanızı sıkıca sardığından ve uyluklarda daha gevşek durduğundan emin olun (çok da gevşek olmasın çünkü uyluklar daha geniş görünebilir.)

Armut biçimli kalça
Doğum yaptıktan sonra armut biçimli bir kalçanız olabilir. Kalçanızı yukarı kaldırması için V şekilli yüksek cepli ve normal veya kısmen yüksek belli modelleri tercih edin. Bacaklarınız inceyse dar kesim de tercih edebilirsiniz. Kalçası geniş veya bacakları kısa olanların düz kesim tercih etmesi gerekir. Vücut tipinizi daha da ortaya çıkarma riski olduğundan bol/dökümlü modellerden uzak durmalısınız.

Yuvarlak veya kaslı kalça
Eğer daha yuvarlak veya kaslı bir kalça için spor yaptıysanız veya doğuştan buna sahipseniz şanslısınız. Çoğu kot pantolon zaten size yakışacaktır, hatta bol ve dökümlü modeller bile. Her çeşit, şekil ve renkte kot pantolon giymek için kendinizi özgür hissedin.

Hızlı Rehber

Yüksek bel: Kalçalarınıza dikkat çeker ve bacaklarınızı daha uzun gösterir. 
Düşük bel: Kalçalarınızı daha geniş ve bacaklarınızı daha kısa gösterir.
Normal bel - çok az etkiler. 

Renkler

Ağartılmış ve parlak renkler: Sizi daha geniş gösterir.
Koyu renkler: Uyluklar kalçaları daha küçük gösterir.
Açık renkler: Çok az etkiler. 

Paranız yokken alışveriş yapmak mı?