Kendi Stilinizi Nasıl Yaratırsınız?


Güzellik
29/04/2021
Kadınların yeni kıyafetlere ve alışverişe bayıldığı gerçeği bir sır değil. Üçte birimiz, her yıl 20 yeni elbise alıyoruz. Bu kıyafetleri ne tür aksesuarlarla tamamlayacağımızı ya da nerelerde giyeceğimizi düşünebiliyoruz ama onlara nasıl bakacağımızı hiç düşünüyor muyuz?

Giles Deacon

Dünyaca ünlü İngiliz moda tasarımcısı ve Ariel'in Global Moda Danışmanı Giles Deacon, podyumlardan gardıroplarımıza moda ve kumaşlarla ilgili hiç değişmeyen iç görülerini ortaya koyuyor:

"İş, kıyafet tasarlamaya geldiğinde, her şey kumaşlar başlar. Kumaştan sonra ancak, üzerinde bir baskının ya da motifin olabilirliğini düşünürüm. Geçtiğimiz yıllarda binlerce yeni kumaş üretildi. Yapay kauçuk, polyester pamuk bileşimleri; sonsuzca kumaş... Modern gardırobundaki kumaşların bileşimi olan epey yeni kumaş var, sadece pamuk ve kotun ötesine geçmiş durumda.

Bu daha sıra dışı ve sofistike kumaşlar, moda endüstrisi için harika ama çamaşırlar için daha fazla zorluk getiriyor, özellikle de bu çamaşırların ilk defa yıkayacağınız zaman. Tasarımlarımın podyum dışında da çok iyi görüneceğinden emin olmak isterim. İşte bu yüzden Ariel ile birlikte çalışarak, tasarım kıyafetlerimin evde de emin ellerde olduğunu güvence altına alıyorum. Yıkanabilir moda, işte geldik!"

Ariel İle Stil Yaratın

Gardırobunuzda uzun süre kullanabileceğiniz bir stil yaratmanız için ipuçları...

Siyah mini elbise ya da üzerinize tam oturan kot pantolon gibi modası geçmeyen ürünlerden oluşan bir seri kıyafetiniz olsun. Bu size, sezondan sezona stilinizi taşımaya yardım edecektir.

Herhangi bir podyum trendini, içinden bir öğeyi ekleyerek ya da çıkararak gardırobunuza taşıyarak giyilebilir hale getirebilirsiniz. Moda olan bir ceketi ekleyerek ya da parlak renklere sahip bir eşarp ya da aksesuarla kendi stilinizi ortaya koyabilirsiniz.

Ne gündelik kıyafette ne de bir yere giderken lekeli bir şey giymenin hiçbir özrü olamaz. Lekeli bir kıyafet hiçbir stili daha güzel hale getiremez! Eğer yeni bir kıyafetiniz lekelendiğinde, "ilk yıkama gerginliği" yaşıyorsanız, endişelenmeyin, yardım elinizin altında... Uzman görüşüne bakın!

Uzman görüşü: Giles Deacon, kıyafetlerinizi en iyi şekildekorumanız için Ariel Sıvı Deterjanı tavsiye ediyor.

Uzman görüşü: Giles Deacon, kıyafetlerinizi en iyi şekilde korumanız için Ariel Sıvı Deterjanı tavsiye ediyor.

ÇAMAŞIRLARINIZI UZUN SÜRE EN İYİ ŞEKİLDE KORUR: ARIEL SIVI DETERJAN'IN 3 ADIMLI LİF UZMANLIĞI

  1. Liflerin içine derinlemesine sızarak, gözle görülen lekeyi değil, gözle görülmeyen çamaşırları grileştiren lekeyi de ortadan kaldırarak, Leke Savar Kapak ile Ariel Sıvı Deterjan, sıvı ve toz gücünü 1 arada sunar ve mükemmel TEMİZLİĞİ kanıtlar.
  2. Nasıl saç bakım ürünü saçınızı KORUYORSA, Ariel Sıvı Deterjan da, yıkama ve kurutma esnasında kumaş liflerini korur. Sudaki kalıntıların kumaşta birikmesini engeller.
  3. Son olarak, eşsiz temizlik kokusuyla çamaşırlarınızın mis gibi KOKMASINI sağlar.

*Lekesavar kapak ile Ariel Sıvı Deterjan: Ariel toz parlak renklerin leke çıkarma gücü ve jelin hassaslığı bir arada.