Harika bir gece ve bir sabah geçirin!


Ev
24/10/2018
Uyumak sadece bizi rahatlatmaz, bizi yeniden şarj eder. O yüzden yumuşak çarşafların arasına dalın, vücudunuzu yenileyin ve ertesi günün her anından zevk alın.

Uyumak sadece bizi rahatlatmaz, bizi yeniden şarj eder. O yüzden yumuşak çarşafların arasına dalın, vücudunuzu yenileyin ve ertesi günün her anından zevk alın. Bunu nasıl yaparsınız?

  • Vücudunuza dokunan her kumaşın size farklı bir his verdiğini unutmayın. Vücudunuzu yüzde yüz pamuklu bir kumaşla sarmak mükemmel bir gece ve sabah deneyimi yaşatacaktır. Sıcaklığı sayesinde gerçek dünyaya sizi yumuşak ve huzurlu bir şekilde döndürecektir.
  • Bol bir pijama her zaman en iyi tercihtir. Sizi üşümekten korur ve aynı zamanda yatakta döndüğünüz her seferde vücudunuza yapışmaz.
  • Yatağınızın kenarına rahat kumaş terlikler koyun ve kalın çoraplar giyin. Ayağınızı sıcak tutmak önemlidir; vücudun sıcaklık algısını etkiler.
  • Yatmadan önce ve uyandıktan hemen sonra sert kahve veya soğuk içecekler içmekten kaçının. Yeşil çaylar doğal aromalar ve vitaminler açısından zengindirler ve sizi nazikçe gerçek hayata döndürürler. Sıcak içecekleri içerken tatlandırıcı veya şeker yerine bal kullanın.
  • Doğal kumaşlar oldukları ve vücudunuzu rahat ettirecekleri için pamuklu ve saf yün nevresimler içinde uyuyun.
  • Nevresimlerinizi en az iki haftada bir yıkayın! Temiz, yeni yıkanmış çarşaflarda yatmak gece boyunca ertesi gün için daha iyi bir şekilde dinlenmenizi sağlar.

Siz uyusanız bile, duyularınız ayaktadır. Yumuşak ve sıcak bir yatağın tüm vücudunuzu yumuşak dokunuşu ile sarmasına izin verin.