Febreze ile kumaşlarınızı ferahlatmanın 10 pratik yolu!


Ev
24/10/2018
Evinizdeki kumaşları temizlemenin tek yolu çamaşır makinesinden mi geçiyor? Kumaşlarınıza sinmiş kötü kokuları Febreze Kumaş Ferahlatıcı ile yok etmek mümkün. Bunun için sizlere pratik ve kullanımı kolay bir ferahlık rehberi hazırladık.

Febreze'i evinizin hemen her yerinde; banyoda, yatak odasında, salonunuzda, koltuklarınızda ve hatta araba koltuklarında bile kullanabilirsiniz.

Biliyoruz. Hanımlar temiz ve ferah kokuya meraklıdır. Evleri, çamaşırları, çarşafları, kıyafetleri kısacası etraflarını saran her şey mis gibi koksun isterler. Ferahlık rehberimiz sayesinde yıkanması zor olan kumaşları Febreze Kumaş Ferahlatıcı Sprey yardımı ile pratik bir şekilde yeni yıkanmışlık hissi katmak mümkün.

1- Perdeler

Perdesiz bir ev düşünemiyoruz, belki de evin en önemli dekorlarından biri... Ancak sürekli söküp yıkayıp sonra da tekrar takmak kolay iş değil. Febreze Kumaş Ferahlatıcı Sprey yardımı ile perdelerimizi yeni yıkanmış gibi kokmalarını sağlamak mümkün.

2- Koltuklar

Her gün üzerinde oturduğumuz, bazen televizyon izlerken sızdığımız bazen de üzerinde yemek yediğimiz koltuklarımız zaman içerisinde kokabiliyor. Ancak çamaşır makinesine de atamıyoruz. Bu durumlarda Febreze Kumaş Ferahlatıcı Sprey ile koltuğumuzu kötü kokulardan kurtarıp ferahlatmak çok kolay.

3- Halılar

Halılar da evimizin en önemli parçalarından. Yaptığımız temizlik sonrası üzerilerinde toz kokusu kalabiliyor ama koca halıyı toplayıp yıkamak da kolay değil. Febreze Kumaş Ferahlatıcı Sprey yardımı ile pratik ve kısa bir sürede ferahlatıp ilk yıkanmış temizlik hissini alabiliriz.

4- Mont/Kaban

Dışarı çıktınız ve kapalı bir ortama gittiniz. İster istemez ortamın kokusu montun üzerine siniyor. Her seferinde makinede yıkaması kuruması da ayrı der. Febreze Kumaş Ferahlatıcı ile anında ferahlatıp güzel kokmasını sağlayabilirsiniz.

5- Giysiler

Yıkasanız da, kışlık giysileri sakladığınız zaman birkaç ay içinde koku üretir. Kış geldiğinde bu giysileri çıkarır çıkarmaz Febreze ile ferahlatın! Ayrıca ütülenmiş gömlek ve pantolonları da yıkamadan bir kez daha kullanmak için Febreze kullanabilirsiniz.

6- Ayakkabılık

Kapalı duran ayakkabılıklar daha açtığınız anda bir koku salar. Bunun önüne geçmek için ayakkabılarınıza ve ayakkabılığınıza da Febreze ferahlığını katın!

7- Banyolar

Banyo perdelerine ve havlulara da Febreze etkisiyle tazelik getirin ve duş deneyimine mis gibi bir koku ekleyin!

8- Nevresim takımları

Haftada bir bile değiştirseniz, hafta içinde nevresim takımları o yeni yıkanmış çamaşır kokusunu yitirir. İşte tam burada Febreze'i devreye sokun!

9- Oyuncaklar

Miniğinizin ayıcığını çok sevdiğini ve onsuz uyuyamadığını biliyoruz. Ayıcığa ya da benzeri oyuncaklara da Febreze ferahlığını yaşatabilirsiniz!

10- Araba koltukları

Son olarak da arabanızın sanki yeni yıkanmış gibi kokması için koltuk döşemelerinde Febreze'i kullanmanızı öneriyoruz. Siz de farkı hemen göreceksiniz!