Fairy’nin performansı ve sürdürülebilirliğe katkısı hakkında daha fazlası


Ev
30/09/2020


Fairy’nin bulaşıklarınızı en iyi temizleme gücüne sahip formülünün aynı zamanda gezegenimize karşı nasıl hassas olduğunu keşfedin. 

 

Fairy, konsantre bir deterjandır; yani her damla ve her kapsülde daha fazla fazla güç bir aradadır. Böylece daha az enerji ve su kullanırsınız. Olağanüstü yağ çıkarma gücü, bulaşıkları daha düşük sıcaklıklarda yıkamanızı sağlar. Örneğin, sadece su sıcaklığını 50° C'den 30° C'ye düşürerek, karbon ayak izinizi önemli ölçüde azaltırken, enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Fairy'den beklediğiniz performans ve faydayı korurken, çevreye bıraktığımız karbon ayak izimizi de azaltmak için çalışıyoruz. Bu bizim için sadece bir zorunluluk değil, topluma ve çevreye karşı bir sorumluluktur.


Fairy olarak, okyanuslarımızı korumanın önemli olduğuna inanıyor ve plastiğin yayılmasını durdurmak için çalışıyoruz. “Denizi Şansa Bırakma” kıyı temizliği etkinliklerimizle geri dönüşüm konusunda çevre bilincini artırırken, tüketicimizi bilinçli seçimler yapmaya ve bu hareketin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Bazı tüketicilerimiz bizimle beraber kıyı temizliğine bile katılıyor. 
fairynin karbon ayak izi

Su kaynaklarını bilinçli kullanmak gezegenimizin geleceği için kritik öneme sahip. Bu yüzden Fairy bulaşık makinesi kapsüllerinin gücünden o kadar gurur duyuyoruz ki, ön yıkamaya gerek kalmadan zorlu lekeleri ve yemek artıklarını tek bir yıkamada çıkarıyor ve gezegenimizde su tüketimini daha aza indiriyor! Bunun, her yıl sadece AB'de yüz binlerce litre su tasarruf sağladığını düşünüyoruz.

 

Fairy, su kaynaklarını korumaya kararlı. Koruma hedefimizin bir parçası olarak, beş milyar litre su tasarruf etmeyi ve bu kaynağı daha verimli kullanmayı planlıyoruz. Sürdürülebilirlik hedefleri raporumuz Hedef 2030'un önemli bir bileşeni de su konusudur.

Sürdürülebilir seçimler yapmaya kararlıyız

Dünyanın en büyük tüketici ürünleri üreticilerinden biri olan Fairy, sürdürülebilir seçimler yapmaya kararlı. Bu yüzden değerlerimizin merkezinde sürdürülebilirlik yer alır.  Fairy olarak gezegenimize, çevreye ve tüketicilerimize karşı üzerimize düşeni yapma sorumluluğumuzu yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

 

Kendimizi gezegenimizi korumaya adadık ve çabalarımızı mümkün olan en anlamlı etkiyi yaratabileceği şekilde yönlendiriyoruz. 

 

Fairy, kendi kategorisindeki en sürdürülebilir marka olmayı hedefliyor. Bu hedefi en iyi ürün performansını korurken atıkları azaltarak ve yenilenebilir enerji kullanarak sağlıyoruz.beni sudan geçirme