Fairy bulaşık makinesi kapsülleri

Fairy desteğiyle hazırlanmıştır.
DesktopImage
0
LÜTFEN UNUTMAYIN: Fairy Bulaşık Makinesi Kapsüllerinin üzerinde yeni bilgiler bulunmaktadır. Üründe herhangi bir değişiklik yapılmadığını size hatırlatmak isteriz.

Ürünlerimizin güvenliğe ve çevresel sorumluluğa uygun biçimde kullanımı hakkındaki önemli bilgiler parmağınızın ucunda. Daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen Müşteri İlişkileri Merkezimizi arayın. 0 800 261 63 65

Sıkla Sorulan Sorular

Fairy ürün içeriği ürünlerin üzerinde neden yazılı?

Yeni düzenlemelere göre çok yakında her bir Fairy Birim Dozu üzerinde etiketler bulunacak. Yeni bilgiler, yeni ambalajımız için yalnızca yazı kalitesini ve okunabilirliği konusunda test etmek amaçlıdır.

Bilgiler ne anlama geliyor?

Bilgilerin şu anda özel bir anlamı yok; bunlar yalnızca yazı kalitesini ve okunabilirliği test etmek amaçlıdır.

Ürün değişti mi?

Ürününüzde herhangi bir şekilde değişiklik yapılmamıştır.

Ürün eskisinden daha mı az güvenli?

Ürününüzde herhangi bir şekilde değişiklik yapılmamıştır. Yeni etiketlendirmede kullanılan mürekkep dâhil tüm Procter & Gamble ürünleri, bölgesel, ulusal ve uluslararası yönergelerin hepsine uymakta veya beklentilerini karşılamaktadır.

Testler ne kadar sürecek?

Testler, Haziran 2014'ten Şubat 2015'e kadar çeşitli zamanlarda farklı pazarlarda yürütülecektir.

Mürekkep leke bırakacak mı?

Yeni ambalajın üzerindeki mürekkep, bulaşık makinenizde veya içindeki bulaşıklarda herhangi bir leke bırakmayacaktır. Temizlik ürünlerinizin her zaman normal işlemesi için, mevcut tüm ayarlarda 100'den fazla farklı test yaptık.

Son kullanma tarihi anlamına geliyor mu?

Bu bilgi bir son kullanma tarihi değildir. Mevcut bilgiler, tüketici için herhangi bir anlama sahip olmayıp, yazı kalitesini ve okunabilirliği test etmek amacıyla hazırlanmıştır.

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler

Çerez Onayı