Evinizdeki kokuları kontrol altına alın


Ev
24/10/2018
Eviyle gurur duyan biri iseniz, muhtemelen onu temiz ve düzenli tutmaya da çalışıyorsunuzdur. Dolayısıyla kendinizi her daim misafir ağırlamaya hazır da hissetmek istersiniz.

Kimi yaşam tarzları, yoğun aile ve iş hayatı bazı şeylerin ihmal edilmesine neden olabilir zaman zaman. Bu da etrafta dağınıklık ve pis kokular demektir. Günlük etkinliklerimiz etrafta birçok kötü kokunun oluşmasına neden olur. Bu kokular zamanla birikir ve evimizi hiç de hoş olmayan bir atmosfere büründürürler. Dolayısıyla bu kokuları gidermek için enerji sarf etmek gerekir.

Size iyi bir haberimiz var. Febreze Non-Stop Fresh, evinizdeki kokuları kontrol altına almanızı sağlar. Cihaz her iki ayda bir değiştirilen bir tüp yağ ve sürekli kullanabileceğiniz bir yayıcıdan ibaret. Amacı ise kötü kokuları bertaraf ederken, hafif, ferah bir koku yaymak.

Febreze nefes terapisiyle gününüzün evde geçen saatlerini bir tazelenme seansına dönüştürür. Pek çok kokusuyla Febreze, size ve evinize en uygun seçenekleri deneme fırsatı da tanır.

İstenmeyen kokuları maskelemek yerine gideren Febreze, kötü koku zerrelerini evinizden uzaklaştırır. Doğadan esinlenen Febreze, evinizin havasını temizlerken, hafif, temiz bir koku yayar. Böylece tertemiz bir hava solumanıza olanak sağlar.

Alabildiğine baharatlı yemeklerden hoşlansanız da, evinizde bir değil, birkaç hayvan besleseniz de, yaramaz ergenlerle hayatınızı paylaşsanız da olabilecek en kötü kokularla başa çıkabileceğiniz bir yardımcınız var artık. Tek yapmanız gereken evinize Febreze Non-Stop Fresh almak ve yağ şişesini 60 günde bir değiştirmek.febreze nonstop

Evinizdeki kötü kokuları Febreze ile yok ederken evinizi ferahlandırabilirsiniz! Nasıl mı?


Zorlu Çöp Kokusu testini izleyin!