Bir yıkamayla bile mükemmel sonuç


Ev
24/10/2018
Ariel’in yeni Leke Savar Kapağı, lekelerle savaşınızda size yardım eder, çamaşır dertlerinden tamamen kurtulmanızı sağlar. Nasıl olduğunu öğrenin.

Önde gelen bilim adamlarının yıllar süren çalışmalarının sonucu, yeni Ariel, 1000'in üzerinde tüketici ve 2000'in üzerinde lekede (yiyecek, makyaj lekelerinde ve her gün farkında olmadan oluşan, nereden geldiği konusunda hiçbir fikrinizin olmadığı lekelerde) yapılan çalışmayla etkinliğini kanıtlamış yenilikçi bir kapakla birlikte geliyor.

Sonuç mu? Herkes bayıldı! Tabii, lekeler hariç. Şöyle çalışıyor:

Çığır açan yenilik: Yeni leke savar kapak

İnatçı lekenin üzerine biraz Ariel Sıvı Deterjan DÖKÜN. Şimdi leke savar kapağın yüzeyinin sıvıyı uygun aralıklarla etkin şekilde lekenin üzerine YAYMASINA izin verin. Kapağın özel tasarlanmış deliklerini kullanarak, kapakla nazikçe lekeyi OVALAYIN, böylece Ariel liflerin içine işleyerek, tam da gerektiği yerde gücünü açığa çıkabilir.

1 yıkamayla bile mükemmel sonuç

Leke Savar Kapak ile Ariel Sıvı Deterjan, Ariel Parlak Renkler toz deterjanın leke çıkarıcı gücü ve sıvı deterjanın gösterdiği özeni birleştirir. Unutmayın, en iyi sonuçlar için kapağı doğrudan makineye, giysilerinizin tam üzerine yerleştirin! Şimdi arkanıza yaslanın ve rahatlayın.

Ariel, daha ilk seferde doğru sonuca ulaştırır.