Bahar renkleri


Ev
6/11/2019
Bahar en renkli yanlarınızı başkalarına göstermek için mükemmel bir mevsimdir. Pastel ve parlak renkler, hatta çok renkli kıyafetler giyebilirsiniz.

Moda dünyasının yeni terimi "renk bloklama" sağ olsun, konu farklı renkleri giymek ve karıştırmak olduğunda, artık gerçekten bir sınır yok. Tek sınır sadece kendi tarzınız ve en sevdiğiniz renklere olan bağlılığınızın fantezilerinizi ne derece kısıtladığı.

Renkli kıyafetler her zaman modadır. Eğer trendleri yakalamak istiyorsanız, o senenin moda renginde bazı parçalar ve aksesuarlar alabilirsiniz, ama her zaman için en sevdiğiniz renklere olan bağlılığınızı korumalı ve onlara iyi bakmalısınız. Bunlar o sene moda ne olursa olsun sizin giymeyi sevdiğiniz renklerdir, çünkü asıl olan tarzdır ve her zaman sizin kişiliğinizi ve ruh halinizi yansıtır.

Bu yüzden her zaman bir rengin ne anlama geldiğini bilmelisiniz. Renkler bir mesaj taşır, başkalarının sizin hakkınızdaki düşüncelerini etkiler. Bu yüzden hangi rengin karşı tarafa ne dediğini bilin. Size kendinizi rahatsız hissettiren renklerden uzak durun ve etrafta pırıltınızı ortaya çıkartanları tercih edin. Hangi rengi seçerseniz seçin, o rengin parlaklığı da çevrenize önemli işaretler verir. Ana kural ne? Eğer siz renklere iyi bakarsanız, onlar da sizi en iyi şekilde yansıtır. Peki bu nasıl yapılır?

  • Her zaman renkli giysileriniz içindeki yıkama kurallarının yer aldığı etiketleri okuyun.
  • Evde yıkanabilecek renkli kıyafetleri önce renklerine göre ayarlamalısınız. Koyu renklileri açık olanlarından, parlak olanları solmuş olanlarından ayırın.
  • Mor, kırmızı, turuncu ve açık sarı gibi parlak renklerdeki giysiler birlikte yıkanabilir. Parlak mavi ve yeşiller de bir arada yıkanabilir. Eğer birlikte yıkanabileceği başka bir giysi olmayan tek bir parçanız varsa, elde yıkamayı düşünün.
  • Renkli giysilerinizdeki lekeleri inceleyin ve bunlara az miktarda çamaşır deterjanı uygulayın. Ariel Professional Toz Leke Çıkarıcı ile harikalar yaratın.
  • Renkli giysilerinizi tersine çevirin ve çamaşır makinesine yerleştirin. Makineyi aşırı bir şekilde doldurmayın ve giysilerinizi bir yandan temizlerken bir yandan onlara nazik davranabilecek bir programda yıkayın. Hassas veya orta programda yıkama yeterli olmalıdır. Özellikle de deterjanınız Ariel ise.
  • Yeni aldığınız renkli giysileri soğuk suyla yıkayın ve Ariel kullanın.
  • Renkli giysilerinizin yıkaması bittikten hemen sonra onları makineden çıkarın. Renkli giysilerin çamaşır makinesinde kalmasına izin vermek, renklerin başka çamaşırlara geçmesine neden olabilir.
  • Çamaşırlarınızı kurumaları için asın. Mümkünse kurutma makinesi kullanmaktan kaçının, çünkü kurutma makinesi giysilerinizin daha hızla solmasına ve görmemiş olduğunuz lekelerin kalıcı biçimde yerleşmesine neden olur.

Mevsim ne olursa olsun, Ariel Parlak Renkler'i deneyin. Ariel Parlak Renkler, birçok inatçı lekenin çıkmasına yardımcı olur ve renklilerinizin daha uzun süre parlak kalmasını sağlar. Böylece gerçek renklerinizi çok daha uzun bir süre çevrenize gösterebilirsiniz. Parlak kişiliğiniz her zaman parıldamanızı sağlayacak parlak renkleri hak ediyor.