Vestel Çamaşır ve Bulaşık Makineleri Teknolojilerini Keşfedin


Ev
1/02/2022

Vestel Bulaşık Makinesi

- 3’lü 360 Derece Teknolojisi:

Vestel’in 3’lü 360 Derece teknolojisi sayesinde tüm bulaşıklar, bir uçtan diğer uca tek yıkamada tertemiz oluyor. En zorlu kirleri kolayca temizleyerek mükemmel yıkama performansına ulaşmanızı sağlayan bu teknoloji, iki adet üçgen şekilli ve 360 derece dönebilen ek fıskiyeler yardımıyla, makinenizde su değmeyen nokta bırakmıyor. Böylece bulaşıklarınız ne kadar kirli olursa olsun, bulaşık makineniz onları ilk günkü temizliği ve parlaklığıyla kullanıma sunuyor.

- Detay Yıkama Teknolojisi:

Detay yıkama teknolojisi sayesinde, makine püskürtme sağlayarak biberon, şişe, kavanozların ulaşılması zor köşelerini derinlemesine temizleyerek; mükemmel hijyen ve gönül rahatlığı ile kullanım sağlar.

- WIFI Teknolojisi:

Vestel Evin Aklı mobil uygulamasıyla bulaşık makinenizin kontrolü her an her yerde sizin elinizde! Evin aklı uygulaması sayesinde bulaşıklarınıza uygun programı ve ek fonksiyonları seçip, makinenizi dilediğinizde başlatabilir, durdurabilir veya bitirebilirsiniz. Üstelik, zaman ertelemeli seçim de yapabilirsiniz.

Vestel Çamaşır Makinesi

- Buhar Fonksiyonu

Çamaşırlarınız daha yeni yıkanmış olsa da, bazen yıkama öncesindeki kirlilik seviyesinden dolayı koku ve hijyen bakımından tekrar tazelenmeye ihtiyaç duyabilir. Yoksa siz bu gibi durumlarda çamaşırlarınızı tekrar mı yıkıyorsunuz? Vestel çamaşır makinenizin ek Buhar Fonksiyonu programı sayesinde, artık ekstra zaman ve deterjan harcamanıza gerek yok! Yıkama sonrası devreye giren güçlü buhar, çamaşırlarınızı dakikalar içerisinde mis gibi ve hijyenik hale getiriyor. Kazandırdığı yumuşaklık sayesinde ise maksimum ütüleme kolaylığı sağlıyor.

- WIFI Teknolojisi

Vestel Evin Aklı mobil uygulaması ile WIFI Teknolojili Çamaşır Makinelerinde program seçiminden sıcaklık ayarlarına, sıkma hızından erteleme moduna kadar pek çok kontrol ve ayarları uzaktan kolayca yönetilebilir. Ayrıca Evin Aklı uygulamasıyla makinenin ana ve ek fonksiyonlarını belirleyebilir, programın kalan süresini görebilir, program başladı ve bitti uyarılarını alabilirsiniz. Üstelik olası hata durumlarının bildirimini de uygulama üzerinden anında alabilirsiniz.  

Vestel Çamaşır ve Bulaşık Makinelerinde %15 indirim kodu kampanyası katılım koşulları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın