Çocuklara Özel “Kıyafet Bağış Kampanyası”

Çocuklara Özel “Kıyafet Bağış Kampanyası”

0

Ariel, Migros ve TOG’un Çocuklara Özel “Kıyafet Bağış Kampanyası”

Migros, Ariel ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliği ile hayata geçirilen ve bu zamana kadar 225 binin üzerinde çocuğun yüzünü güldüren “Kıyafet Bağış Kampanyası”nın yedincisi başladı. Bu yıl 11 Ekim - 30 Kasım tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında, 56 ildeki toplam 1.157 Migros, Kipa ve Macro Center mağazasına getirilen kıyafetler, Ariel ile yıkanıp temizlendikten sonra Toplum Gönüllüsü gençlerin desteği ile 30 farklı ilde çocuklara ulaştırılacak.

Toplumsal dayanışma ve paylaşım geleneğini sürdürerek çocukların yüzünü güldürmek amacıyla 2012 yılında Ariel, Migros, ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğinde başlatılan “Kıyafet Bağış Kampanyası” yedinci kez düzenleniyor. Bu yıl 11 Ekim - 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kampanya ile ülke çapında ihtiyaç sahibi binlerce çocuğa tertemiz kıyafetlerin ulaştırılması hedefleniyor.

Kampanya kapsamında, 56 ildeki toplam 1.157 Migros, Kipa ve Macro Center mağazasına yerleştirilen “Ariel Kıyafet Bağışı Makinesi”ne bırakılan kıyafetler Ariel tarafından yıkanıp temizleniyor. Ardından bu kıyafetler Toplum Gönüllüsü gençlerin desteğiyle ihtiyaç sahibi binlerce çocuğa ulaştırılıyor.

2017’de rekor kırıldı!

“Kıyafet Bağış Kampanyası” ile bugüne kadar 225 binin üzerinde çocuk, tertemiz kıyafetlere kavuştu. Her geçen yıl daha çok kişinin ilgi gösterdiği kampanyada 2017 yılında rekor kırıldı ve tam 100 bin kıyafet bağışlandı. Migros, Ariel ve TOG kampanyayı önümüzdeki yıllarda da devam ettirmeyi hedefliyor.

Siz de kullanmadığınız kıyafetlerinizi Migros mağazalarına getirin, Ariel ile ihtiyaç sahiplerine ulaşsın.

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler

Çerez Onayı