Ariel Kıyafet Bağışı Kampanyası


Ev
20/03/2023

11. yılımızda Ariel Kıyafet Bağışı Kampanyamızla deprem bölgesindeyiz! 

Ariel, Migros ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliği ile gerçekleşen Kıyafet Bağış Kampanyası ilk kez 2007 yılında, temiz kıyafet ihtiyaçlarını karşılayarak çocuklarımıza umut olmak ve onları mutlu edebilmek amacıyla hayata geçirildi. 

Paylaşma kültürü bilinciyle başlatılan Kıyafet Bağış Kampanyası ile bugüne kadar yaklaşık 420 bin ihtiyaç sahibini yeni gibi temiz kıyafetlerle buluşturuldu. Ariel olarak Migros ve TOG ile birlikte bu yıl 11. kez düzenlediğimiz kampanyamız ile sağlanacak kıyafetlerle ise bu kez deprem bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine destek olacağız. 

Depremin ilk anlarında, Ariel olarak TOG aracılığı ile, deprem bölgesindeki acil kodlu tekstil ürünlerinin karşılanması için nakdi bağışta bulunduk. Fakat bölgemizdeki yaraların sarılması zaman alacak ve daha fazla desteğe ihtiyaç var. Bu sebeple, Ariel, Migros ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliği ile gerçekleşen Kıyafet Bağış Kampanyası kapsamında, paylaşılmak istenilen kıyafetler 11 yıldır olduğu gibi, yine Ariel ile derinlemesine temizlenerek deprem bölgelerine ulaştırılacak. 

30 Nisan tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında Migos mağazalarında toplanan kıyafetler, yaş ve cinsiyete göre ayrıştırılacak. Ariel Canlı Parlak Renkliler ve Ariel Canlı Parlak Siyahlar ailesi ile tertemiz yıkandıktan sonra ütülenen kıyafetler, proje ortağımız Toplum Gönüllüleri Vakfı desteğiyle ihtiyaç sahipleriyle buluşacak. Parlaklığı ve dokusu yenilenmiş tüm kıyafetler Mart ayından itibaren Toplum Gönüllüsü gençler tarafından afet bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya başlanacak. Bu yıl gerçekleştirdiğimiz kampanya ile içinden geçtiğimiz bu acı süreçte en az 20 bin ihtiyaç sahibinin yüzünde ufak da olsa bir tebessüm yaratabilmeyi hedefliyoruz.

Ariel olarak geleceğin, iyiliğin omuzlarında yükseleceğine, en zor zamanlarda yaraların sevgi ve dayanışma ile sarılabileceğine inanıyoruz. Bu anlayışımız doğrultusunda Kıyafet Bağışı Kampanyası’nın da paydaşlarından biri olarak ihtiyaç sahiplerinin yanında yer alıyoruz. 

Siz de paylaşmak istediğiniz her yaştan kıyafetlerinizi 30 Nisan 2023 tarihine kadar Migros mağazalarına götürerek, Ariel ile tertemiz yıkanmasını sağlayabilir ve yaptığınız her kıyafet bağışını, ihtiyaç sahipleri için umuda dönüştürebilirsiniz. Giysilerinizi bırakabileceğiniz Migros mağazalarının listesi için tıklayın.