Ariel Kıyafet Bağışı Kampanyası


Ev
23/11/2021

Ariel ve Migros 10 Yılda yüz binlerce ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürdü

Ariel ve Migros 10 Yılda yüz binlerce ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürdü

Ariel, Migros ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle gerçekleşen “Kıyafet Bağışı Kampanyası” bu sene 10. Yılını kutluyor. Kıyafet bağış kampanyasıyla Ariel ve Migros 10 yılda yaklaşık 420 bin ihtiyaç sahibine destek oldu.

Ariel, Migros ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle gerçekleşen “Kıyafet Bağışı Kampanyası” bu sene 10. yılını kutluyor. Kampanya 10 yılda yaklaşık 420 bin kişinin ihtiyacını karşılamayı başardı. Bu yıl da 4 Kasım 2021- 4 Ocak 2022 tarihleri arasında bağışlanan kıyafetler Migros Mağazaları’nda toplanıp önce Ariel ile yıkanacak. Yeni gibi tertemiz olan kıyafetlerin Ocak ayından itibaren Toplum Gönüllüsü gençler tarafından Türkiye’nin farklı bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması amaçlanıyor. Üstelik bu yıl Ariel kıyafet bağışlarına teşekkür olarak Ariel-Migros Ormanı’na fidan bağışında da bulunuyor.

Siz de paylaşmak istediğiniz her yaştan kıyafetlerinizi 4 Ocak 2022 tarihine kadar Migros Mağazaları’na götürün, Ariel ile tertemiz yıkansın ve ihtiyaç sahiplerine ulaşsın. Yaptığınız her kıyafet bağışı ihtiyaç sahibi çocukların mutluluğuna ve bağışınıza teşekkür olarak Ariel-Migros Ormanı’nda dikilecek fidanlara dönüşsün.

Kampanya 4 Ocak 2022 tarihine kadar geçerlidir. Giysilerinizi bırakabileceğiniz Migros mağazalarının listesi için tıklayın.