Sevgililer Günü için onu sevindirecek 7 büyük sürpriz


Aile
19/08/2019
Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz ama çoğu zaman maddi değerinin de gözetildiği inkar edilemez. Sevgililer Günü içinse ona özel olduğunu düşündürecek, kalbinizdeki değerini hissettirecek bir sürpriz hazırlamanız çok daha anlamlı olur. İşte size, sevdiğinizi mutlu edecek Sevgililer Günü tavsiyeleri. Çünkü ailesi ve kendisi için her şeyin en iyisini KadınlarBilir.

1. Sürpriz bir tatil ve baş başa bir hafta sonu

Erkekler işe güce çok gömülünce bazen dinlenmeyi bile unuturlar. Bu 14 Şubat'ta sürprizi biz yapalım ve eşimizle/sevgilimizle beraber geçireceğimiz güzel bir hafta sonu tatili organize edelim. Belki uzun bir Avrupa turu veya Uzak Doğu'nun tatil cennetlerinde bir tatil olmayabilir ama yakın lokasyonlarda onu mutlu edecek pek çok tatil fırsatı bulabilirsiniz. Çok sayıda tarih, kültür, gastronomi turları hafta sonları için çiftlere romantik ve güzel zamanlar vadediyorlar. Beğendiğiniz bir hafta sonu gezi paketini, zamanını değiştirmek üzere opsiyonlu şekilde alın ve bu sürprizi 14 Şubat'ta açıklayın. Sonra ikinizin de uygun olduğu bir tarih için rezervasyonunuzu kesinleştirin.

2. Son kez ne zaman birlikte konsere gittiniz?

Özellikle evli çiftler, hayatın yoğunluğu arasında birlikte güzel zamanlar geçirmeyi unutuverirler. 14 Şubat, yeniden beraber güzel vakit geçirmek için harika bir fırsat. O akşam, pek çok sevilen sanatçının konserleri olacak. Eşinizin/sevgilinizin en sevdiği sanatçıların programlarını veya sevdiği mekanlardaki canlı müzik programlarını bir araştırın. Sahneye çıkıp etkileyici aşk şarkıları söylemek de bir seçenek ama herkes şarkı söyleyecek sese sahip olmayabilir.  Onu mutlu edecek, birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz, aşk sözleri ile yazılmış eşsiz şarkıların seslendirildiği bir konser programı bulacaksınız. Masanızda mumlar ve kır çiçekleri, kulağınızda en güzel şarkılar, unutulmaz bir sevgililer günü olacak.

3. Bu kez ona siz bir yüzük alın

Yüzükleri hep erkekler alır, doğru. O güzel tek taş yüzükler, etkileyici mücevherler kalbimizi heyecanla kıpraştırıyor ama bu sefer yüzüğü biz ona alacağız. Eşinizin/sevgilinizin tarzına uygun, hoş tasarımlı, güzel bir gümüş veya taş yüzük bulmak için zaman ayırın ve adeta yüzük avına çıkın. İçinize sinen, etkileyici, hoş, onun tarzına uygun yüzüğü bulduğunuzda içine kendi adınızı da yazdırarak harika bir Sevgililer Günü hediyesi vermiş olacaksınız. O yüzüğü en değerli hazinesi gibi sağlayacağına emin olabilirsiniz.

4. İhtiyacı olan bir elektronik cihaz onu çok mutlu edecek

Elektronik deyince erkekler için akan sular durur. Erkeklerin elektronik ihtiyacı hiçbir zaman bitmez. On binlerce dolar değerinde bir ses sistemi almak zorunda değilsiniz. Yeter ki ihtiyacına hizmet etsin. Onu önceden dikkatlice gözleyin, hangi elektronik cihazlara ihtiyacı olabileceğini tespit edin. Örneğin, telefonundan kulaklıkla müzik dinlemeyi seviyorsa ve kulaklıkları eskimişse, ona kaliteli bir kulaklık seti alabilirsiniz. Ya da spor yapmayı seviyor, sık sık havuza gidiyorsa, havuzda telefon kullanımı için tasarlanmış, su geçirmez özel kılıflardan alabilirsiniz. Burada püf noktası, onu dikkatlice incelemek ve ihtiyaçlarını tespit etmek. Bu sayede aldığınız hediye onun için çok değerli ve anlamlı olacaktır. Üstelik kullanırken de sizi anacaktır.

5. Fotoğraf albümü onu şaşırtacak

Fotoğrafların dijital dünyada hapis kaldığı bir çağda yaşıyoruz. Ama bu güzel fotoğraf albümleri yaratmamıza engel değil. Birlikte çektirdiğiniz, birlikte gidip gezdiğiniz yerlerden anılar saklayan fotoğraflardan güzel bir fotoğraf albümü yaptırın. Ayrıca böyle bir sürprizi kuru kuru vermek zorunda değilsiniz. Yanına, akşamı güzel geçirmek için yardımcı olacak çikolatalar, sevdiği içecekler ve elbette mum ışığında güzel bir yemek de eşlik edebilir. Yaratıcılığınızı kullanın.

6. Güzel bir akşam yemeği asla unutulmaz

Güzel akşam yemekleri asla unutulmaz, ilişkinin de en güzel anıları arasında yer alır. Evet, akşam yemeklerini erkeklerin organize etmesine alışığız ama bu sevgililer gününde bir fark yaratın, onun için güzel bir akşam yemeğini siz organize edin. Hayat, güzel anılar biriktirerek güzelleşir.

7. Erkekler saate hayır diyemez

Güzel bir kol saati, her erkeğin aklını başından alabilir. Üstelik ona, "bana zaman ayırmayı unutma," mesajını da vermiş olursunuz. Peki, ona nasıl bir saat almalıyız? Tarzını, hobilerini, kıyafetlerini dikkatle analiz edin. Arkasına ikinizin adını yazdıracağınız bir kol saati alırken, en sevdiği takım elbiseleri ile giyebileceği renkleri de göz önünde tutarak, uygun tasarımlı bir model seçmeye çalışın. Ya da eğer sporcu, aktif bir karakteri varsa, spor yaparken kullanabileceği bir model de tercih edebilirsiniz.