Qumpara Kampanyası Katılım Koşulları


Aile
25/02/2021


 

Kampanya 1 Ağustos - 30 Aralık 2020 Tarihleri arasında Türkiye’deki kampanya uygulayıcısı mağazalardan ve internet sitelerinden tek fiş üzerinde kampanyaya dahil 50 TL üzeri Oral B ürünlerinden (şarjlı fırça, macun, gargara, diş ipi, manuel fırça)  alan herkes katılabilir.

Kampanya Türkiye genelinde toplam  10.000 adet ödül stoku le sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya katılımı için Qumpara mobil uygulamasının indirilmesi ve uygulama içinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir.

Tüketiciler alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmalıdır. 

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 defa katılabilir.

Qumpara uygulaması içerisinden gönderilerin fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kullanıcılara kazanmış olduğu hediye çeki uygulama içerisinden bildirilir.


Kişiler tercihlerine göre; Online (www.dr.com.tr)
veya mağazalarda geçerli 25 TL değerinde D&R Hediye Çeki kazanacaktır.

Kampanya konusu dijital hediye çeki kodları; sadece kampanyayı kabul etmiş T.C. sınırları dahilindeki D&R mağazalarında geçerlidir.


Kampanya konusu dijital hediye çeki kodları; www.dr.com.tr
linkinde kullanılabilecektir.  Ödeme sayfasında Hediye Çeki/Kartı Kullan alanına kodu ve güvenlik kodunu yazması gerekmektedir, parçalı kullanım yapılabilir.


Tüm alışverişlerde geçerlidir. Kodlar birleştirilemez.


Bu kampanya dahilinde hediye edilen online ve mağazalarda geçerli D&R çekleri 15 Şubat 2021 tarihine kadar geçerlidir. D&R mağazalarında başka bir kampanya, indirim veya avantaj ile birleştirilemez.

Detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Qumpara uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.