5 aile oyunu ile formda kalın


Aile
24/10/2018
Egzersizi bir hafta sonu sabahı ailenizle zaman geçirmenin bir yolu olarak kullanabilir; antrenman rutinlerinize bağlı kalmanın daha kolay olduğunu görebilirsiniz.

Voleybol

Parka kafanız yüksekliğinde bir ağ gerip iki takıma ayrılarak yalnızca ellerinizi kullanarak topa vuruyorsunuz. Ağın karşı tarafına göndermek için üç dokunma hakkınız var dolayısıyla kimse topa çok sert vurmak zorunda değil. Sadece topun yere değmesine izin verirseniz puan kaybedersiniz.

Çılgın yarışlar

İki takım halinde çocukça yarışlar düşünün: Çemberlerin arasında bayrak koşusu ya da bir topu başınızın üzerinden ya da bacaklarınızın arasından geçirmek gibi. Eğer kapalı bir yerdeyseniz, iki fırça kullanarak bir toz bezini engeller arasından sürüklemeyi deneyebilirsiniz.

Arka bahçede badminton

Kolaylıkla ulaşacağınız bir raket ve badminton topu setiyle arka bahçenizde kuracağınız bir ağ ile bolca ter dökebilirsiniz. Badmintonun en güzel yanı her beceri ve zindelik seviyesine, kişinin genç ya da yaşlı olmasına uygun hızda oynanabilir olması.

Bahçede hazine avı

Eğlenceli bir oyunla formda kalabilirsiniz: Her oyuncunun belli bir süre içerisinde evde, bahçede ya da parkta gizlenmiş bir nesneyi bulmaya çalışacağı bir hazine avı mücadelesine girmek gibi!