Yeni Evlilere Tavsiyeler


Aile
29/11/2019
Balayınızdan yeni döndünüz ve evlilik hayatına alışmaya çalışıyorsunuz. Fakat düğün heyecanıyla sarmalanan o sevgi dolu telaş da ortadan kalkmaya başladı. O da ne eşinizle ilgili yeni şeyler keşfediyorsunuz. Öyle şeyler ki daha önce size çok tatlı gelmelerine rağmen, şimdi ufak ufak sinirlerinizi germeye başlıyorlar.

Kavganızı seçin

Her konuda kavga etmek zorunda değilsiniz. En küçük şeyler bile bir tartışmaya yol açabilir. Örneğin terliyken koltuğa oturma şekli, futbol oynadıktan sonra bir keçi gibi kokması... Fakat gördüğünüz her ufak tefek şey için tartışmaya başlamanız, mutlu evliliğinizin kısa sürede kabusa dönüşmesine neden olur. Bu yüzden kontrol etmek istediğiniz şeyleri sınırlayın ve ona da hareket alanı sağlayın.

İpucu: Evdeki kötü kokuları bertaraf etmek için Febreze Freshelle Aerosol kullanmak, kavga etmekten daha kolay. Hafif kokusuyla Febreze, evinizin havasını ferahlatır.

Takdir edin

Herkes ödüllendirilmekten hoşlanır. Bu yüzden, eşinizin ev işlerinde size verdiği her desteği onu takdir ederek, teşekkürü esirgemeyerek gösterin. Göreceksiniz, size olan desteği giderek artacak ve bu da daha mutlu, uyumlu bir çift olmanızı sağlayacak.

Ev işlerini paylaşmak

Hem kadının hem erkeğin çalışmak zorunda olduğu şu çağda, evdeki eski iş bölümü anlamlı değil. Ev işlerini adil bir şekilde paylaşmak ve bazı şeyleri, mesela yemek pişirmeyi sırayla yapmak bu konularda çıkacak tartışmaların da önüne geçecektir.

İpucu: Yoğun iş hayatı evinize daha az zaman ayıracağınız anlamına gelir. Bu da banyo ve mutfakların kolayca yoldan çıkmaları demektir. Bu durumlarda ortaya çıkacak kötü kokuları Febreze Non-Stop Fresh ile ortadan kaldırabilirsiniz. Elektrik ve pil ihtiyacı olmadan çalışan düzeneğiyle Febreze Non Stop Fresh, evinizin daha temiz ve ferah kokmasını sağlayacaktır.

Yatağa küs girmeyin

Mutlu evliliğin en önemli sırlarından biri, uyku öncesi barışma ve öpücüktür. Öfkeniz tamamen geçmemiş olsa bile, uyumadan önce onunla birkaç dakika konuşun. Yatağa girmeden önce sorunlarınızı çözmüş olun. Çünkü ancak bu şekilde her ikiniz de huzurlu bir uyku çekip sabaha dinlenmiş olarak uyanabilirsiniz.
febreze nonstop                                                   febreze freshelle