Güzellik rutininizde eksik olan ne? Maksimum etki için o mega gülümsemenizi takının!


Aile
24/10/2018
Eğer güzellik meraklısıysanız günlük bakımın son zamanlarda çok daha çetrefilli ve özelleşmiş bir hale geldiğini fark etmişsinizdir. İstediğimize ulaşmak için, birçok yeni ve uzmanca şekillendirilmiş formüllere başvuruyoruz.

Serumlar, makyaj bazları ve bakım kremlerini günlük cilt bakımımıza ekledik. Ayrıca maskeler, yağlar ve parlaklık veren kremler de saç bakımımızın olmazsa olmazları arasına girdi. Fakat artık, göz ardı ettiğimiz ama gerçekten fark edilmemizi sağlayan tek şeye odaklanmamız gerekiyor.

Dünyada yapılan araştırmalar, bir insanın etrafına en büyük ve uzun süreli olumlu izlenimi gülümsemesiyle verdiğini, gülümsemenin cilt, saç ve makyajı gölgede bıraktığını gösteriyor. Fakat en son ne zaman ağız bakımınızı yenilediniz?

Şimdi Oral-B White'ın iki yeni ürünüyle gülümsemenizi bir sonraki seviyeye taşıyabilir ve uzun süre gülümsenin olumlu etkisini sağlayabilirsiniz.

3D White Luxe Perfection Diş Macunu, Oral-B'nin en ileri beyazlatma özelliğine sahip diş macunudur. Sonuç olarak orijinal 3D White Luxe Diş Macununa göre üç kat daha fazla leke çıkarıcı etkisi vardır. Yüzey lekelerini sadece üç gün içinde %100'e kadar çıkardığı klinik deneylerle kanıtlanmıştır. 

En sevdiğiniz diş macunundan sonra kullanabileceğiniz 3D White Luxe Beyazlatıcı ise yoğun diş beyazlatma imkanı sunar.

Tıpkı bir serumun cildinize gösterdiği özen gibi, 3D White Luxe Beyazlatıcı da içeriğinde bulunan yüksek orandaki etkin maddeler sayesinde size tamamlanmış bir beyazlatma rutini sağlar. Birlikte kullanıldığında istediğiniz benbeyaz gülümsemeye daha çabuk* ulaşırsınız ve size gün boyu leke koruması sağlar.

* Tek başına diş macunu kullanmaya kıyasla