Çocuğunuz için en doğru çocuk diş macununu keşfedin!


Aile
17/03/2022

Çocuğunuz veya bebeğiniz kaç yaşında olursa olsun Oral-B'de diş fırçalama alışkanlıklarını erkenden öğrenmelerine yardımcı olacak bir diş macunu mevvuttur. Bu yazıda, bebeğinizin veya çocuğunuzun ihtiyaçları için geliştirilmiş en iyi çocuk diş macunlarımızdan bahsedeceğiz.  

Bebek Diş Macunu: 

Oral-B Bebek 0-2 Yaş Winnie the Pooh Diş Macunu, özellikle 0-2 yaş arası bebekler ve küçük çocuklar için tasarlanmıştır. Büyüyen süt dişlerini ve hassas diş etlerini nazikçe temizlemek için formüle edilmiştir. Ayrıca, bebeğiniz şekersiz meyve aromasına bayılacak! 

Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve küçük çocuklar: 

3 yaş ve üzeri çocuklar için Oral-B Kids 3+ Cars veya Frozen Diş Macununu öneriyoruz. Hem şekersizdir hem de günlük gıdalarda bulunan şekerden kaynaklanan asitlere karşı dişleri korumaya yardımcı olmak için yaşa uygun düzeyde florür ile formüle edilmiştir. 3 benzersiz aroması vardır: Bubblemint, Blue Ice ve Hafif Nane. Ayrıca, çocukların en sevdiği Disney karakterleri Frozen ve Cars’ın eğlenceli resimlerine sahiptir.  

6+ Çocuklar: 

6 yaş ve üzeri yetişkin çocuklar için en iyi diş macunu Oral-B Junior 6+ Diş Macunu'dur. Dişleri günlük gıdalardaki şekerden gelen asitlere karşı koruyarak çürükleri önlemeye yardımcı olmak için diş hekimleriyle birlikte geliştirilmiştir. Diş minesinin korunmasına yardımcı olan yaşa uygun düzeyde florür içerir ve yetişkin çocuklar için tasarlanmış hafif bir nane aromasına sahiptir.