Ağız bakımıyla ilgili tüm bildiklerinizi değiştirecek yeni ürünler


Aile
24/10/2018
Dişlerde beyazlığı bir ileri seviyeye taşıyacak iki yeni ürünü tanıtmaktan heyecan duymaktayız.

Bugüne kadarki en güçlü diş beyazlatma özelliğine sahip Oral-B 3D White Luxe Perfection Diş Macunu ve en sevdiğiniz diş macunundan sonra kullanabileceğiniz yoğun diş beyazlatma bakımı sunan Oral-B 3D Luxe Beyazlatıcı.

Oral-B 3D White Luxe Perfection Diş Macunu, diş yüzeyindeki lekeleri daha iyi çıkararak ekstra beyazlık sağlar. Çözünen mikro tanecikleri sayesinde, dişinizi fırçalarken bile leke temizliğinde daha hızlı ve etkili sonuç alacağınızı hissedersiniz. Sadece üç günde yüzey lekelerini %100'e kadar çıkardığı klinik deneylerle kanıtlanmıştır. Leke koruma kalkanı sayesinde dişler daha uzun sürelerce beyaz kalır. İçeriğindeki çözünebilir sodyum florür diş minesini güçlendirerek plak oluşumu engeller ve  uzun süreli serinlik ve tazelik hissi verir.

Oral-B 3D Luxe Beyazlatıcı en yüksek seviyede 3D Beyaz'ın ileri polifosfat ve dual silika sistem teknolojisiyle geliştirilmiştir. Tek başına diş macununun yapamadığını, diş fırçasının dahi erişemediği alanlara erişerek daha hızlı beyazlık sağladığı ve daha uzun süreli sonuçlara ulaştığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Diş minenize de aynı özeni gösterir! Tıpkı bir serumun cildinize gösterdiği özen gibi, 3D White Luxe Beyazlatıcı da içeriğinde bulunan yüksek orandaki etkin maddeler sayesinde size tamamlanmış bir beyazlatma rutini sağlar.

Diş macunuyla birlikte kullanıldığında istediğiniz bembeyaz gülümsemeye daha çabuk* ulaşırsınız ve size gün boyu leke koruması sağlar.


* Tek başına diş macunu kullanmaya kıyasla