Sihirli Çekiliş Nedir?

Sihirli Çekiliş Kadınlar Bilir üyelerine özel bir çekiliş programıdır. Kadınlar Bilir üyeleri katıldıkları Sihirli Çekilişlerin sonuçlarını anında öğrenir. Ödüller her hafta yenilenir.

 

Sihirli Çekiliş’e Nasıl Katılırım?

Sihirli Çekiliş’e katılmak için katılmak istediğiniz çekiliş kuponunun üzerine gelip, Kuponu Albutonuna tıklamanız gerekmektedir. (Kırmızı ile çevrelenmiştir.)

Sihirli Çekiliş Nasıl Çalışıyor?

Sihirli Çekilişte her hafta 5000 şanslı bilet Kadınlar Bilir üyelerine ücretsiz olarak sunulur, üyelerimiz önceki maddede gösterildiği şekilde çekilişe katılabilirler.

Çekilişe katılan her tüketicimiz, katılım sırasına göre bir bilet numarası çeker. Örneğin çekilişe ilk katılan tüketicinin sıra numarası “1” olacağından, bilet numarası da “1olur.

Her hafta çekilişte kazanacak bilet numaraları tüketiciye önceden söylenir. (Yeşil ile çerçevelenmiştir.)

 
 

Sihirli Çekiliş Sonucumu Nasıl Öğrenirim?

  1. Öncelikle çekilişe ücretsiz şekilde Sihirli Çekiliş’e katılmanız gerekmektedir. Bunun için kırmızı çerçeveli alanda gösterilen Kuponu Al” butonuna tıklayınız.

  2. Kuponu Al” butonuna tıkladıktan sonra aşağıdaki ekran karşınıza çıkacaktır.

a. Eğer çekiliş sıra numaranız, önceki maddede yeşil çerçeveli alanda bahsedilen numaralardan bir tanesi ise, Kupon Kodunuz SIRA NUMARANIZ_TEBRIKLER_Kazanılan Kupon Kodu şeklinde gözükecektir. Kupon Kodu mavi çerçeve ile gösterilmiştir. “TEBRIKLER_alanından sonra başlayan kodu, aşağıdaki örnek için ABC123, ilgili siteye girerek kullanabilirsiniz.

 

b. Eğer çekiliş sıra numaranız, önceki maddede yeşil çerçeveli alanda bahsedilen numaralardan bir tanesi değil ise, Kupon Kodunuz SIRA NUMARANIZ_TEKRARDENEYIN şeklinde gözükecektir.