Prima Bilgi Yarışması Para İade Kampanyası Kullanıcı Koşulları

 

1.Prima Bilgi Yarışması kampanyasının düzenleyicisi Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş'dir ("P&G")'dir.

2. Türkiye'de ikamet eden 18 yaş ve üstü tüketiciler katılabilir. Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş ("P&G") çalışanları ile birinci derece akrabaları kampanyaya katılamazlar. Kampanyaya dahil edilen market çalışanları, bu kampanyaya katılamaz.

3. Katılmak için, katılımcının adına olması gereken geçerli bir IBAN banka hesabı, T.C. kimlik numarası, telefon numarası ve bir e-posta adresi gereklidir. Aynı IBAN, kimlik numarası, telefon numarası veya e-posta adresine sahip birden fazla kişinin kampanyaya katılması mümkün değildir.

5. maddede belirtilen P&G ürünlerini satın aldığını ispat eden katılımcı, bu kampanyaya en fazla 1 kez katılarak Prima Bilgi Yarışmasına katılma hakkı kazanır.

4. Fişiniz/faturanız 32 saat içerisinde kontrol edilir ve onaylandığı koşulda bilgi yarışmasındaki puanınız ve süreniz değerlendirmeye alınır

Kampanyanın uygulanması ve fişlerin işlenmesi, bundan böyle P&G adına “Justsnap” olarak anılacak olan Reşitpaşa Mah. Katar Cad. Arı 4 Binası No: 2/50 İç Kapı No: 3 - Sarıyer İSTANBUL adresinde bulunan Justsnap Teknoloji Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştirilir. Katılımcıların sözleşmeye dayalı ilişkileri ve iddiaları münhasıran Justsnap ile Justsnap’e yönelik olarak kurulmuştur.

5. Kampanya ürünleri

Tüm Prima ve Pampers ürünlerinde geçerlidir.

6. Kampanya satış noktaları

Kampanya konusu ürünler tüm Ebebek noktalarından alınabilir.

7. Çevrimiçi sipariş onayı veya teslimat notu satın alma fişinin/faturanın yerini almaz. "Mali değeri" olmayan fişler ile katılım sağlanamaz. Online müzayede vb. yoluyla yapılan özel satışlar katılım dışıdır.

8. Satın alma işlemleri için kampanya dönemi 01.06.2024 - 23.06.2024 (satın alma fişinin tarihi) arasındadır, çevrimiçi kayıt formunun gönderilmesi ve fiş ya da faturanın fotoğrafının yüklenmesi için son tarih 23/06/2024'dir. Kampanyaya katılım 5.000 kişi ile sınırlıdır.

9. Kampanyaya katılmak için, kampanya dönemi boyunca Ebebek’den Prima ya da Pampers kampanya ürününü satın almanız ve ilgili bir fişe sahip olmanız gerekir. Daha sonra https://www.kadinlarbilir.com/prima-bilgi adresinde çevrimiçi katılım formunu eksiksiz doldurmanız ve kendi çektiğiniz satın alma belgenizin bir fotoğrafını yüklemeniz gerekir. Katılım sürecinde sadece bir fiş dikkate alınabilir. 2 veya daha fazla fiş gösteren bir fotoğrafın yüklenmesine izin verilmez. Fişini yükledikten sonra Prima Bilgi Yarışması’na katılarak en kısa sürede en fazla doğru yanıtı veren tüketiciler ödülleri kazanacaktır (kazanma sırasına göre: 1 Kişiye Apple iPhone 15 128 GB, 5 Kişiye Vestel 50U9631 50'' 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV, 10 Kişiye Philips Speedpro Max XC7043 01 Elektrikli Süpürge, 10 Kişiye Oral-B IO 10 Şarjlı Diş Fırçası, 30 Kişiye 1 yıllık Prima (12 paket Prima Premium Care Aylık Fırsat Paketi), 100 Kişiye ebebek 500TL alışveriş çeki verilecektir).

 

10. Sisteme yüklenen satın alma belgelerinin anlaşılamaması halinde, üzerinde hem satın aldığınız P&G ürününün arkasının hem de satın alma belgenizin açıkça gösterildiği başka bir fotoğraf yükleyebilirsiniz. Fişin/faturanın açık ve net bir şekilde gösterildiğinden emin olmalısınız, aksi takdirde katılımınız işleme alınamaz. Kampanya ilgili herhangi bir sorunuz olması halinde prima-bilgi@firsatyaninda.com destek hattımızla iletişim geçebilirsiniz.

11. Aşağıdaki noktalar, fişin fotoğrafında açıkça tanımlanmalıdır:

- Satış Noktası
- Fiş/fatura numarası veya belge numarası
- Fişin/Faturanın tarihi ve saati
- Fişteki/Faturadaki kampanyaya dahil ürünlerin tutarı
- Fişin/Faturanın toplam tutarı

Ayrıca fişin/faturanın fotoğrafı fazla pozlanmış, bulanık veya çok karanlık olmamalıdır. Taranan fişler/faturalar katılamaz, sadece ayrıntılı fotoğraflar kabul edilebilir.

12. Katılımcı, çevrimiçi kayıt formunu göndererek veri koruma ve katılım koşullarını kabul eder ve Prima & Pampers Bilgi Yarışması kampanyasına katılım sağlamak için kendisiyle e-posta ile iletişime geçilebileceğini beyan eder. Her fiş/fatura yalnızca bir kez katılabilir. Fişte/faturada listelenen satın alma değerini bölmek mümkün değildir.

13. Özellikle veri aktarımı sırasında ve diğer teknik kusurlarda veri kaybı için sorumluluk kabul edilmez.

14. Orijinal satın alma kanıtı, iade tutarı transfer edilene kadar saklanmalıdır. P&G, bazı durumlarda, geri ödeme tutarını transfer etmeden önce orijinal satın alma fişini talep etme hakkını saklı tutar. Satın alma fişinin iadesi mümkün değildir. Postadaki kayıplar için sorumluluk kabul edilmez.

15. IBAN numarasının yanlış bildirilmesinden dolayı sorumluluk kabul edilmez. Geçersiz bir IBAN'ı değiştirmek için tek seferlik bir fırsat vardır, (böyle bir durumda lütfen iban-prima-bilgi@firsatyaninda.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçiniz), bundan sonra katılım geçersiz olacaktır.

16. P&G, kayıt olurken yanlış bilgi veren, kampanyayı manipüle eden veya kampanyayı manipüle etmeye çalışan veya bu katılım koşullarını başka şekilde ihlal eden herhangi bir katılımcıyı kampanyanın dışında bırakma hakkını saklı tutar.

17. Kampanyadan doğabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.

18. Bize sağladığınız kişisel verileriniz yalnızca geri ödeme işlemleri ve bu süreçteki bilgilendirmeler için kullanılacaktır. Sürecin ilerlemesi için destek veren iş ortaklarımız ile paylaşılacaktır. Geri ödemenin tamamlanması üzerine kayıtlarımızdan silinecektir. Ancak pazarlama izni verdiğiniz takdirde Müşteri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni kapsamında işlenecektir. Detaylı bilgi için: https://www.pg.com/privacy/turkish/privacy_statement.shtml

19. P&G istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

20. İşbu kampanya katılım koşulları, başka bir yarışma, çekiliş, kampanya, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.