Katılım Koşulları

1. Orkid 1 Paket 1 Şans Para İadesi kampanyasının düzenleyicisi Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş'dir ("P&G")'dir.

2. Türkiye'de ikamet eden 18 yaş ve üstü tüketiciler katılabilir. Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş'dir ("P&G") çalışanları ile birinci derece akrabaları kampanyaya katılamazlar. Kampanyaya dahil edilen market çalışanları, bu kampanyaya katılamaz.

3. Katılmak için, katılımcının adına olması gereken geçerli bir IBAN banka hesabı, T.C. kimlik numarası, telefon numarası ve bir e-posta adresi gereklidir. 

Aşağıda belirtilen Orkid ürünlerini satın aldığını ispat eden katılımcı, bu kampanyaya en fazla 1 kez katılarak fişinde/faturasında yer alan 1 adet (1’den fazla ürün olduğu takdirde en pahalı ürün için) seçili Orkid ürünlerinde %50 para iadesi hakkı kazanır.

- Tüm Orkid Ürünleri

4. Her bir katılımda en fazla 200 TL para iadesi hakkı kazanılabilir

5. Her bir katılımcı kampanyaya yalnızca 1 kez katılabilir.

6. Geri ödeme tutarının ödenmesi, yalnızca TL cinsinden bir ödeme hesabına havale ile mümkündür ve yalnızca eksiksiz ve doğru banka bilgileri (IBAN) ile yapılabilir.

Fişiniz/faturanız 32 saat içerisinde kontrol edilir ve onaylandığı koşulda para transferiniz belirttiğiniz banka hesabına (IBAN'a) 45 gün içinde aktarılır.

Kampanyanın uygulanması, geri ödeme tutarının aktarımı bundan böyle P&G adına “Justsnap” olarak anılacak olan Reşitpaşa Mah. Katar Cad. Arı 4 Binası No: 2/50 İç Kapı No: 3 - Sarıyer İSTANBUL adresinde bulunan Justsnap Teknoloji Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştirilir. Katılımcıların sözleşmeye dayalı ilişkileri ve iddiaları münhasıran Justsnap ile Justsnap’e yönelik olarak kurulmuştur.

7. Kampanya, Türkiye Cumhuriyeti bünyesindeki internet ve fiziksel satış noktalarının tamamı için geçerlidir. Yurtdışı satış kanalları vasıtasıyla yapılmış alışverişler için kampanyaya katılım mümkün değildir.

8. Çevrimiçi sipariş onayı veya teslimat notu satın alma fişinin/faturanın yerini almaz. "Mali değeri" olmayan fişler ile katılım sağlanamaz. Online müzayede vb. yoluyla yapılan özel satışlar katılım dışıdır. İndirimler satın alma fiyatından düşülür.

9. Satın alma işlemleri için kampanya dönemi 26.06.2024 - 30.09.2024 (satın alma fişinin tarihi) arasındadır, çevrimiçi kayıt formunun gönderilmesi ve fiş ya da faturanın fotoğrafının yüklenmesi için son tarih 30.09.2024'tür. 

10. Kampanyaya katılmak için, kampanya dönemi boyunca katılımcı perakendecilerden P&G kampanya ürününü satın almanız ve ilgili bir fişe sahip olmanız gerekir. Daha sonra https://www.kadinlarbilir.com/orkidbirpaketbirsans adresinde çevrimiçi katılım formunu eksiksiz doldurmanız ve kendi çektiğiniz satın alma belgenizin bir fotoğrafını yüklemeniz gerekir. Katılım sürecinde sadece bir fiş dikkate alınabilir. 2 veya daha fazla fiş gösteren bir fotoğrafın yüklenmesine izin verilmez.

11. Sisteme yüklenen satın alma belgelerinin anlaşılamaması halinde, üzerinde hem satın aldığınız P&G ürününün arkasının hem de satın alma belgenizin açıkça gösterildiği başka bir fotoğraf yükleyebilirsiniz. Fişin/faturanın açık ve net bir şekilde gösterildiğinden emin olmalısınız, aksi takdirde katılımınız işleme alınamaz. Kampanya ilgili herhangi bir sorunuz olması halinde orkid-olimpiyat@firsatyaninda.com destek hattımızla iletişim geçebilirsiniz.

12. Aşağıdaki noktalar, fişin fotoğrafında açıkça tanımlanmalıdır:
- Satış Noktası
- Fiş/fatura numarası veya belge numarası
- Fişin/Faturanın tarihi ve saati
- Fişteki/Faturadaki kampanyaya dahil ürünlerin tutarı
- Fişin/Faturanın toplam tutarı

Ayrıca fişin/faturanın fotoğrafı fazla pozlanmış, bulanık veya çok karanlık olmamalıdır. Taranan fişler/faturalar katılamaz, sadece ayrıntılı fotoğraflar kabul edilebilir.

13. Aynı fiş/fatura ile P&G tarafından gerçekleştirilen diğer kampanyalara katılım mümkün değildir. Aynı fiş/fatura ile birden fazla kampanyaya yapılan başvurular hükümsüzdür.

14. İade edilmiş ürünlere ait fişler/faturalar ile yapılan başvurular geçersizdir.

15. Geri ödemenin transfer edilebilmesi için IBAN banka bilgilerinizi giriniz. Katılımcı, çevrimiçi kayıt formunu göndererek veri koruma ve katılım koşullarını kabul eder ve P&G Orkid 1 Paket 1 Şans Para İadesi kampanyasına katılım sağlamak için kendisiyle e-posta ile iletişime geçilebileceğini beyan eder. Her fiş/fatura yalnızca bir kez katılabilir. Fişte/faturada listelenen satın alma değerini bölmek mümkün değildir.

16. Özellikle veri aktarımı sırasında ve diğer teknik kusurlarda veri kaybı için sorumluluk kabul edilmez.

17. Orijinal satın alma kanıtı, iade tutarı transfer edilene kadar saklanmalıdır. P&G, bazı durumlarda, geri ödeme tutarını transfer etmeden önce orijinal satın alma fişini talep etme hakkını saklı tutar. Satın alma fişinin iadesi mümkün değildir. Postadaki kayıplar için sorumluluk kabul edilmez.

18. IBAN numarasının yanlış bildirilmesinden dolayı sorumluluk kabul edilmez. Geçersiz bir IBAN'ı değiştirmek için tek seferlik bir fırsat vardır (böyle bir durumda lütfen orkid-olimpiyat-iban@firsatyaninda.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçiniz), bundan sonraki katılım geçersiz olacaktır.

19. P&G, kayıt olurken yanlış bilgi veren, kampanyayı manipüle eden veya kampanyayı manipüle etmeye çalışan veya bu katılım koşullarını başka şekilde ihlal eden herhangi bir katılımcıyı kampanyanın dışında bırakma hakkını saklı tutar.

20. Kampanyadan doğabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.

21. Bize sağladığınız kişisel verileriniz yalnızca geri ödeme işlemleri ve bu süreçteki bilgilendirmeler için kullanılacaktır. Sürecin ilerlemesi için destek veren iş ortaklarımız ile paylaşılacaktır. Geri ödemenin tamamlanması üzerine kayıtlarımızdan silinecektir. Ancak pazarlama izni verdiğiniz takdirde Müşteri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni kapsamında işlenecektir. Detaylı bilgi için: https://privacypolicy.pg.com/tr-TR/

22. P&G istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

23. İşbu kampanya katılım koşulları, başka bir yarışma, çekiliş, kampanya, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.