ZAMAN PLANLAMASI :

 1. Kampanya Başlangıç Tarihi: 01.01.2022 saat 00:01
 2. Kampanya Bitiş Tarihi: 15.02.2022 saat 23:59
 3. Çekiliş Tarihi: 22.02.2022
 4. Kazananların Duyurulması: 24.02.2022
 5. Asil Kazananların Son Başvuru Tarihi: 11.03.2022
 6. Yedek Kazananların Son Başvuru Tarihi: 26.03.2022
 7. İkramiye Son Teslim Tarihi: 12.04.2022

 

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Procter &Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş.‘ye ait https://www.kadinlarbilir.com/ internet sitesine giriş yaparak isim-soyisim, mail adresi, doğum tarihi, cinsiyet ve adres bilgileri ile üye olduktan sonra  “kampanya katılım” formunu dolduran herkese 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır.

Açık Adresi: Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 Zincirlikuyu/ İSTANBUL 

Çekiliş sonuçları; 24.02.2022 tarihinde https://www.kadinlarbilir.com/ internet adresinde duyurulacaktır.

Diğer Hususlar

 • Kampanyaya https://www.kadinlarbilir.com/ sitesinden katılım ücretsizdir.
 • Kampanyaya katılımda ad-soyad ve e-mail bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
 • Kazananların ikramiye teslimi için mail adresleri üzerinden iletişim ve adres bilgileri alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım için https://www.kadinlarbilir.com/ internet sitesine üye olduktan sonra, kampanya katılım formunun da doldurulması gerekmektedir.
 • Mükerrer katılımlar elenerek ilk katılım kabul edilecektir.
 • Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır.
 • Bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 • Çekilişe sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
 • Katılımcılar sadece kendileri adına çekilişe katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.
 • Çekilişe katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir.
 • Procter&Gamble Tüketim Malları San. A.Ş. çalışanları ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd.Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeler verilmez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

 

Yasal Metin

Bu kampanya Procter&Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş adına MPİ’nin 27.12.2021 tarih ve E-40453693-255.05.02-13816 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir. 01.01.2022 Saat 00:01 - 15.02.2022 Saat 23:59 Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Procter &Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş.‘ye ait https://www.kadinlarbilir.com/ internet sitesine giriş yaparak isim-soyisim, mail adresi, doğum tarihi, cinsiyet ve adres bilgileri ile üye olduktan sonra  “kampanya katılım” formunu dolduran herkese 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. 100 kişiye 67,90 TL değerinde Orkid Günlük Koruma Süper Eko Normal 80'li ikramiye olarak verilecektir. Kazananlar 24.02.2022 tarihinde https://www.kadinlarbilir.com/ (ücretsiz) internet adresinde duyurulacaktır. İkramiye son teslim tarihi 12.04.2022’dir. Kampanyaya https://www.kadinlarbilir.com/ sitesinden katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılımda ad-soyad ve e-mail bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Kazananların ikramiye teslimi için mail adresleri üzerinden iletişim ve adres bilgileri alınacaktır. Kampanyaya katılım için https://www.kadinlarbilir.com/ internet sitesine üye olduktan sonra, kampanya katılım formunun da doldurulması gerekmektedir. Mükerrer katılımlar elenerek ilk katılım kabul edilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Çekilişe sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Katılımcılar sadece kendileri adına çekilişe katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz. Çekilişe katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir. Procter&Gamble Tüketim Malları San. A.Ş. çalışanları ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd.Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeler verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.