“Old Spice” pazarlama kampanyasına katılım için şartlar ve koşullar

 

İşbu Hüküm ve Koşullar (H&K), Türkiye'de yürütülen “Old Spice” markasının pazarlama kampanyasına (bundan böyle “Pazarlama Kampanyası” olarak anılacaktır) katılmak için “Bilgi Yarışması - ürün satın alma koşulu olmaksızın herkes için geçerlidir” ve “Para İadesi - yalnızca Old Spice satın alımlarında geçerlidir” olmak üzere iki ayrı kampanyanın birleşiminden oluşan kural ve hükümleri ana hatlarıyla belirtir.

 

 1. Pazarlamakampanyası hakkında:

1.1. Türkiye Old Spice “Bilgi Yarışması” ve “Para İadesi” kampanyasının düzenleyicisi Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş.'dir. (“P&G”) tarfından düzenlenmektedir. “Bilgi Yarışması” ve “Para İadesi” birbirinden bağımsız iki kampanyadır ancak aynı görsel üzerinden iletilecektir.

1.2. Hizmet sağlayıcılar: 1) Bilgi Yarışması: ALAADDİN REKLAMCILIK VE İLETİŞİM HIZ AŞ, Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına göre usulüne uygun olarak tescil edilmiş, örgütlenmiş ve mevcut (yerleşik) bir tüzel kişilik (bundan böyle “Yüklenici1” olarak anılacaktır) 2) Para İadesi: JUSTSNAP TEKNOLOJI TIC AS, a legal entity dully registered, organized and existing (resident) under the Republic of Turkey legislation (hereinafter the “Contractor2”)

1.3. Pazarlama Kampanyası dönemi

Kampanya 7 Haziran - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

1.4. Kampanya Yeri - Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.

1.5. Kampanya Amacı: “Old Spice” markasının Türkiye'de tanıtılması, müşterilerin markanın faaliyetlerine katılarak sadık müşteriler kazanması ve geri ödeme mekanizması ile Old Spice denemesi yaratılması.

2. Kampanyaya katılım için Şartlar ve Koşullar:

2.1. Kampanyaya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye'de oturma iznine sahip kişiler ile kampanya tarihinde 18 (on sekiz) yaşını doldurmuş yabancı ülke vatandaşları (bundan böyle kampanya katılımcısı olarak anılacaktır) katılabilecektir.

2.2. Aşağıdakilerin pazarlama kampanyasına katılmasına izin verilmez:

2.2.1. - On sekiz yaşın altındaki bireyler;

2.2.2. - Kampanyanın hizmet sağlayıcısı / düzenleyicisi tarafından istihdam edilen kişiler, bunların aile üyeleri, Kampanyanın müşterisinin / hizmet sağlayıcısının iştiraki olarak tanınan kişiler, kampanyanın hizmet sağlayıcısı ile medeni-hukuki veya diğer ilişkiler kuran ve onlarla ve/veya kampanyayı yönetmekle bağlantılı olan üçüncü tarafların çalışanları ve temsilcileri ile bunların aile üyeleri (yalnızca Para İadesi için).

2.3. Pazarlama kampanyası katılımcıları - Yukarıda tanımlandığı şekilde pazarlama kampanyasına katılma hakkına sahip olan ve pazarlama kampanyasına katılım için gerekli tüm koşulları yerine getiren kişiler.

Kampanyaya katılarak, kampanya katılımcısı mevcut kuralları bildiğini teyit eder ve bu kuralların yerine getirilmesine tam rıza gösterdiğini beyan eder ve tüm koşul ve gerekliliklerine uymayı taahhüt eder. Kampanya katılımcısı ayrıca, kampanya düzenleyicisi ile paylaştığı kişisel verilerin, kampanya düzenleyicisi ve/veya müşteri ya da bağlı/bağlantılı şirketleri tarafından organizasyonel amaçlar, muhasebe raporlaması ve pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılmasına muvafakat ettiğini teyit eder. Ayrıca, kampanyanın müşterisi/organizatörü, hediye verme süreci ve alıcının fotoğraflarını çekme ve çevrimiçi/sosyal platformlarında yayınlama hakkını saklı tutar.

2.4. Pazarlama kampanyasına katılım için gerekli koşullar:

2.4.1 Tomorrowland 2024'ü deneyimlemek için “Bilgi Yarışması”.

Pazarlama kampanyasına katılmak için gerekli koşullar şunlardır:

 • Kampanya dönemi boyunca, 7 Haziran - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında, katılımcılar kampanya için oluşturulan https://www.kadinlarbilir.com/oldspicetomorrowland web sitesine erişmelidir.
 • Old Spice ile ilgili sorulara en kısa sürede en fazla doğru cevabı veren katılımcılar Tomorrowland 2024'ü deneyimleme ve/veya Old Spice hediyeleri (ürün) kazanma şansına sahip olacaklardır.
 • Quiz Yarışması'nı tamamladıktan sonra katılımcılar ad, soyad, telefon numarası, e-posta, cinsiyet ve doğum tarihi bilgilerini içeren basit bir kayıt işlemi dolduracaklardır.

Kampanyanın 30 Haziran 2024 saat 00:00'da sona ermesinin ardından, en kısa sürede en çok doğru cevabı veren ilk 53 (elli üç) katılımcı belirlenecek ve her birine “Old Spice hediye seti (ürünleri)” hediye edilecektir. Bu ilk 53 (elli üç) katılımcı arasından en kısa sürede en çok doğru cevabı veren ilk 2 (iki) katılımcı TOMORROWLAND müzik festivaline katılmak için bilet kazanacaktır.

 

Pazarlama kampanyası tarafından sağlanan hediyelerin listesi:

En kısa sürede en çok doğru cevabı veren 3 katılımcı, müzik festivaline bir bilet kazanacaktır. Müzik festivali 27 Temmuz 2024 tarihinde gerçekleştirilecektir, festivalin yeri Boom, Belçika'dır.

En kısa sürede en çok doğru cevabı veren 53 katılımcı, 819,30 TL değerinde “Old Spice Hediye Seti (ürünleri) kazanacak.

 

Old Spice hediye seti (ürünler):

1 adet Old Spice stick deodorant EAN: 8700216204125

1 adet Old Spice sprey deodorant EAN: 8700216169769

1 adet Old Spice duş jeli EAN: 8700216232746

 

Ana Ödüller:

Ödül başına 1 pass bilet, toplam 3 pass bilet (Incredible Saturday Day Pass): her bir kişi 27 Temmuz için 1 günlük festival bileti, İstanbul Havalimanı'ndan (IST) Brüksel Havalimanı'na (BRU) ekonomik segment gidiş-dönüş uçuş ve 1 günlük 3 yıldızlı otelde konaklama (giriş 27 Temmuz 2024, çıkış 28 Temmuz 2024) kazanacaktır. (Ödül sadece Tomorrowland 1 günlük bilet, gidiş-dönüş uçak bileti ve 1 günlük konaklama içerir). İstanbul ve Brüksel havalimanlarına ulaşım, pasaport, vize işlemleri ve masrafları, çıkış harçları ve kişisel harcamalar talihliye aittir. Tomorrowland seyahati, bilet dahil olmak üzere, kazanan kişi dışında başka biri tarafından kullanılamaz, devredilemez veya nakde çevrilemez. Kazanan talihliler ALAADDİN REKLAM VE İLETİŞİM HIZ AŞ. tarafından bilgilendirilecektir.

https://belgium.tomorrowland.com/en/tickets/tomorrowland-tickets/day-pass/

Ödül değeri: 850 EURO, ve her birey için 1 adet Old Spice hediye seti (ürünleri) (hediye seti 3 üründen oluşup yukarıda açıklanmıştır).

 • Hediyeye karşılık herhangi bir parasal ücret talep edilmesi yasaktır.
 • Kampanya düzenleyicisi/organizatörü, iletişim bilgilerini doğrulamak amacıyla bir katılımcıyı alıcı olarak belirledikten sonra üç iş günü içinde onunla iletişime geçmezse, söz konusu katılımcı ilgili hediyeyi alma hakkını kaybeder. Kampanyanın organizatörü, ilgili hediyeyi kendi takdirine bağlı olarak kullanma hakkını saklı tutar.
 • Bir katılımcının hediyeyi belirtilen süre içinde alamaması durumunda müşteri hiçbir sorumluluk kabul etmez. Hediyenin öngörülen süre içinde alınmaması, geçersiz sayılmasına/iptal edilmesine neden olacaktır. Kabul süresi, telefon bildiriminden itibaren yirmi bir gündür.
 • Gerçek hediye, renk, boyut veya diğer ayrıntılardaki farklılıklar da dahil olmak üzere reklam/bilgi materyallerinde gösterilen resimden farklı olabilir.

2.4.2 “Para İade Kampanyası” minimum 400 TL'lik Old Spice alışverişiniz karşılığında 200 TL para iadesi kazanırsınız.

Para İade kampanyasına katılmak için gerekli koşullar şunlardır:

 • Old Spice Para İadesi kampanyasının düzenleyicisi Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş'dir ("P&G")'dir.
 • Türkiye'de ikamet eden 18 yaş ve üstü tüketiciler katılabilir. Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş'dir ("P&G") çalışanları ile birinci derece akrabaları kampanyaya katılamazlar. Kampanyaya dahil edilen market çalışanları, bu kampanyaya katılamaz.
 • Katılmak için, katılımcının adına olması gereken geçerli bir IBAN banka hesabı, T.C. kimlik numarası, telefon numarası ve bir e-posta adresi gereklidir. Aşağıda belirtilen P&G ürünlerinden minimum 400 TL’lik satın aldığını ispat eden katılımcı, bu kampanyaya katılarak fişinde/faturasında yer alan Old Spice ürünlerinin toplam tutarı üzerinden geri ödemeye hak kazanır.

- Tüm Old Spice Ürünleri

 • Her bir katılımda en fazla 200 TL para iadesi hakkı kazanılabilir.
 • Her bir katılımcı kampanyaya yalnızca 1 kez katılabilir.
 • Geri ödeme tutarının ödenmesi, yalnızca TL cinsinden bir ödeme hesabına havale ile mümkündür ve yalnızca eksiksiz ve doğru banka bilgileri (IBAN) ile yapılabilir.
  Fişiniz/faturanız 32 saat içerisinde kontrol edilir ve onaylandığı koşulda para transferiniz belirttiğiniz banka hesabına (IBAN'a) 45 gün içinde aktarılır.
  Kampanyanın uygulanması, geri ödeme tutarının aktarımı bundan böyle P&G adına “Justsnap” olarak anılacak olan Reşitpaşa Mah. Katar Cad. Arı 4 Binası No: 2/50 İç Kapı No: 3 - Sarıyer İSTANBUL adresinde bulunan Justsnap Teknoloji Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştirilir. Katılımcıların sözleşmeye dayalı ilişkileri ve iddiaları münhasıran Justsnap ile Justsnap’e yönelik olarak kurulmuştur.
 • Kampanya, Türkiye Cumhuriyeti bünyesindeki internet ve fiziksel satış noktalarının tamamı için geçerlidir. Yurtdışı satış kanalları vasıtasıyla yapılmış alışverişler için kampanyaya katılım mümkün değildir.
 • Çevrimiçi sipariş onayı veya teslimat notu satın alma fişinin/faturanın yerini almaz. "Mali değeri" olmayan fişler ile katılım sağlanamaz. Online müzayede vb. yoluyla yapılan özel satışlar katılım dışıdır. İndirimler satın alma fiyatından düşülür.
 • Satın alma işlemleri için kampanya dönemi 07.06.2024 - 30.06.2024 (satın alma fişinin tarihi) arasındadır, çevrimiçi kayıt formunun gönderilmesi ve fiş ya da faturanın fotoğrafının yüklenmesi için son tarih 10.07.2024'tür.
 • Kampanyaya katılmak için, kampanya dönemi boyunca katılımcı perakendecilerden P&G kampanya ürününü satın almanız ve ilgili bir fişe sahip olmanız gerekir. Daha sonra https://www.kadinlarbilir.com/oldspicetomorrowland adresinde çevrimiçi katılım formunu eksiksiz doldurmanız ve kendi çektiğiniz satın alma belgenizin bir fotoğrafını yüklemeniz gerekir. Katılım sürecinde sadece bir fiş dikkate alınabilir. 2 veya daha fazla fiş gösteren bir fotoğrafın yüklenmesine izin verilmez.
 • Sisteme yüklenen satın alma belgelerinin anlaşılamaması halinde, üzerinde hem satın aldığınız P&G ürününün arkasının hem de satın alma belgenizin açıkça gösterildiği başka bir fotoğraf yükleyebilirsiniz. Fişin/faturanın açık ve net bir şekilde gösterildiğinden emin olmalısınız, aksi takdirde katılımınız işleme alınamaz. Kampanya ilgili herhangi bir sorunuz olması halinde oldspice-destek@firsatyaninda.com destek hattımızla iletişim geçebilirsiniz.
 • Aşağıdaki noktalar, fişin fotoğrafında açıkça tanımlanmalıdır:
  - Satış Noktası
  - Fiş/fatura numarası veya belge numarası
  - Fişin/Faturanın tarihi ve saati
  - Fişteki/Faturadaki kampanyaya dahil ürünlerin tutarı
  - Fişin/Faturanın toplam tutarı

  Ayrıca fişin/faturanın fotoğrafı fazla pozlanmış, bulanık veya çok karanlık olmamalıdır. Taranan fişler/faturalar katılamaz, sadece ayrıntılı fotoğraflar kabul edilebilir.
 • Aynı fiş/fatura ile P&G tarafından gerçekleştirilen diğer kampanyalara katılım mümkün değildir. Aynı fiş/fatura ile birden fazla kampanyaya yapılan başvurular hükümsüzdür.
 • İade edilmiş ürünlere ait fişler/faturalar ile yapılan başvurular geçersizdir.
 • Geri ödemenin transfer edilebilmesi için IBAN banka bilgilerinizi giriniz. Katılımcı, çevrimiçi kayıt formunu göndererek veri koruma ve katılım koşullarını kabul eder ve P&G Old Spice Tomorrowland Para İadesi kampanyasına katılım sağlamak için kendisiyle e-posta ile iletişime geçilebileceğini beyan eder. Her fiş/fatura yalnızca bir kez katılabilir. Fişte/faturada listelenen satın alma değerini bölmek mümkün değildir.
 • Özellikle veri aktarımı sırasında ve diğer teknik kusurlarda veri kaybı için sorumluluk kabul edilmez.
 • Orijinal satın alma kanıtı, iade tutarı transfer edilene kadar saklanmalıdır. P&G, bazı durumlarda, geri ödeme tutarını transfer etmeden önce orijinal satın alma fişini talep etme hakkını saklı tutar. Satın alma fişinin iadesi mümkün değildir. Postadaki kayıplar için sorumluluk kabul edilmez.
 • IBAN numarasının yanlış bildirilmesinden dolayı sorumluluk kabul edilmez. Geçersiz bir IBAN'ı değiştirmek için tek seferlik bir fırsat vardır (böyle bir durumda lütfen oldspice-iban@firsatyaninda.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçiniz), bundan sonraki katılım geçersiz olacaktır.
 • P&G, kayıt olurken yanlış bilgi veren, kampanyayı manipüle eden veya kampanyayı manipüle etmeye çalışan veya bu katılım koşullarını başka şekilde ihlal eden herhangi bir katılımcıyı kampanyanın dışında bırakma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan doğabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.
 • Bize sağladığınız kişisel verileriniz yalnızca geri ödeme işlemleri ve bu süreçteki bilgilendirmeler için kullanılacaktır. Sürecin ilerlemesi için destek veren iş ortaklarımız ile paylaşılacaktır. Geri ödemenin tamamlanması üzerine kayıtlarımızdan silinecektir. Ancak pazarlama izni verdiğiniz takdirde Müşteri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni kapsamında işlenecektir. Detaylı bilgi için: https://privacypolicy.pg.com/tr-TR/
 • P&G istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • İşbu kampanya katılım koşulları, başka bir yarışma, çekiliş, kampanya, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

 

 

 

 

 

 

3. Pazarlama kampanyasının organizasyonu ve bilgi sağlanması

Pazarlama kampanyası için organizasyonel ve bilgi desteği aşağıdaki kanallar aracılığıyla sağlanmaktadır: Web sitesi, televizyon, radyo ve dijital kanallar (Facebook, YouTube) ve Spotify.

 

4. Kazananı belirleme ilkesi:

Kampanyanın 30 Haziran, 2024 saat 00:00'da sona ermesinin ardından, web sitesinde yayınlanan istatistiklerde belirtildiği gibi, en kısa sürede en çok doğru cevabı veren ilk 53 (elli üç) katılımcı belirlenecektir.

Kazananlar ile 5 (beş) iş günü içerisinde iletişime geçilecektir.

 

 

 

 

 

5. Genel hükümler

 • Ödüller, bildirimden sonraki 30 (otuz) takvim günü içinde geçerli bir kimlik ibraz edilmesi halinde ilgili katılımcılara verilecektir.
 • Müşteri, katılımcının yazılı izni ile hediye sunumu sırasında çekilen fotoğraf ve video materyallerini çeşitli medya ve sosyal kanallarda reklam amaçlı kullanma hakkını saklı tutar.

 

 

6. Kişisel veri işleme politikası

Pazarlama kampanyası amacıyla kişisel verilerin toplanması ve işlenmesi kampanya müşterisi tarafından denetlenir. Toplanan tüm kişisel veriler, katılımcı tanımlama ve hediye dağıtımı dahil olmak üzere yalnızca kampanyayla ilgili faaliyetler için kullanılacaktır. Kampanyaya katılım, paylaşılan kişisel verilerin organizasyon ve pazarlama faaliyetleri için kullanılması da dahil olmak üzere kural ve koşullarına uymayı kabul etmek anlamına gelir. Müşteri, hediye sunum sürecini fotoğraflama ve bu görüntüleri çevrimiçi/sosyal platformlarında yayınlama hakkını saklı tutar. Pazarlama faaliyetleri çerçevesinde de. Kampanya müşterisi, hediye verme sürecinin fotoğrafını çekme ve hediye verilen kişinin fotoğrafını online/sosyal platformlarında yayınlama hakkına sahiptir.

 

Terms & conditions for participation in the "Old Spice" marketing campaign

 

These Terms and Conditions (T&C) outline the guidelines and provisions for participating in the "Old Spice" brand marketing campaign (hereinafter referred to as the "Marketing Campaign") conducted in Türkiye, with combination of two separate campaigns as “Quiz Contest – available for everyone without product purchase condition” and “Cashback – available only for Old Spice purchases”.

 

 1. About the marketing campaign:

1.1. The organizer of the Türkiye Old Spice Quiz Contest” and “Cashback campaign is Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş. (“P&G”). The Quiz Contest” and “Cashback are two independent campaigns but will be communicated through the same visual.

1.2. Service providers: 1) Quiz Contest: ALAADDIN REKLAMCILIK VE ILETISIM HIZ AS, a legal entity dully registered, organized and existing (resident) under the Republic of Türkiye legislation (hereinafter the “Contractor1”) 2) Cashback: JUSTSNAP TEKNOLOJI TIC AS, a legal entity dully registered, organized and existing (resident) under the Republic of Türkiye legislation (hereinafter the “Contractor2”)

1.3. Marketing Campaignperiod

The campaign is held from June 7 to June 30, 2024.

1.4. campaign Location- Valid in the territory of Republic of Türkiye.

1.5. Campaign Objective: Promotion of the "Old Spice" brand in Türkiye, customer involvement in brand’s activity attracting loyal customers and create Old Spice trial via cashback mechanism.

 

2. Terms & Conditions for participation in the campaign:

2.1. Citizens of Turkey and Individuals with a Turkish residency permit, as well as citizens of foreign countries who have reached the age of 18 (eighteen) at the time of the campaign (hereinafter - the participant of the campaign) will be allowed to participate in the campaign.

2.2. The following are not allowed to participate in the marketing campaign:

2.2.1. – Individuals under the age of 18;

2.2.2. – Individuals employed by the service provider /organizer of the campaign, their family members, Individuals who are recognized as affiliates of the customer/service provider of the campaign, workers and representatives of third parties who have established civil-legal or other relations with the service provider of the campaign and are connected with them and/or with managing the campaign, as well as their family members (only for Cashback).

2.3. Participants of the marketing campaign - Individuals with the right to participate in the marketing campaign, as defined above, who have fulfilled all the conditions necessary for participation in the marketing campaign.

By participating in the campaign, the participant of the campaign confirms familiarity with the current rules and declares full consent to the fulfillment of these rules and undertakes to comply with all their conditions and requirements. The participant of the campaign also confirms their consent for the personal data shared with the campaign organizer to be utilized by the organizer and/or the customer or their affiliated/connected companies for organizational purposes, accounting reporting, as well as within the scope of marketing activities. Additionally, the client/organizer of the campaign reserves the right to capture and publish photos of the gift-giving process and the recipient on their online/social platforms.

 

2.4. Necessary conditions for participation in the marketing campaign:

2.4.1 “Quiz Contest” to experience Tomorrowland 2024.

Necessary conditions for joining the marketing campaign are:

 • During the campaign period, from June 7th to June 30, 2024, participants must access the dedicated website: https://www.kadinlarbilir.com/oldspicetomorrowland created for the campaign.
 • Participants who answer the most correct answers to questions about Old Spice in the shortest time will have a chance to experience Tomorrowland 2024 and/or win Old Spice gifts (product).
 • After completing the Quiz Contest, participants will fill-in a simple registration process providing first name, last name, phone number, e-mail, gender and birthdate.

 

Following the conclusion of the campaign on June 30, 2024 at 00:00, the top 53 (fifty three) participants with the most correct answers in the shortest time, will be identified and each guaranteed with “Old Spice gift set (products)”. Among these top 53 (fifty three) participants, the top 2 (two) with the most correct answers in the shortest time, will receive tickets to attend the TOMORROWLAND music festival.

 

List of gifts provided by the marketing campaign:

3 participants with the most correct answers in the shortest time, will be awarded a ticket to the music festival. The music festival will be held on July 27, 2024, the location of the festival is Boom, Belgium.

53 participants with the most correct answers in the shortest time, will receive the “Old Spice Giftset (products) worth 819.30 TRY.

 

Old Spice gift set (prodcuts):

1 pc Old Spice stick deodorant EAN: 8700216204125

1 pc Old Spice sprey deodorant EAN: 8700216169769

1 pc Old Spice shower gel EAN: 8700216232746

 

Main Prizes:

1 voucher per prize, a total of 3 vouchers (Incredible Saturday Day Pass): each individual will get 1-day festival pass for 27th of July, an economic segment round-trip flight from Istanbul Airport (IST) to Brussels Airport (BRU) and 1-day 3* hotel accomodation (check-in 27th July 2024, check out 28th July 2024. (The prize only includes Tomorrowland 1-day ticket pass, round-trip flight and accomodation). Transportation from/to Istanbul and Brussels airports, passport, visa procedures and costs, exit fees and personal expenses belongs to the winner. The Tomorrowland trip, including the ticket cannot be used, transferred or cashed by anyone other than the winner. Winning winners will be notified by ALAADDIN ADVERTISING AND ILETISIM HIZ AS.

https://belgium.tomorrowland.com/en/tickets/tomorrowland-tickets/day-pass/

value: 850 EURO/prize, plus 1 piece of Old Spice gift set (products) for each individual (gift set consist of 3 products that explained above).

 • Asking for any monetary fee corresponding to the gift is prohibited.
 • If the promoter/organizer of the campaign fails to contact a participant within three working days after identifying them as a recipient for the purpose of verifying contact information, said participant forfeits the right to receive the corresponding gift. The promoter of the campaign reserves the right to utilize the corresponding gift at their discretion.
 • The customer bears no responsibility if a participant fails to receive the gift within the specified time frame. Failure to receive the gift within the stipulated period will result in its nullification/cancellation. The acceptance period is within twenty-one days from the telephone notification.
 • The actual gift may vary from the image depicted in advertising/information materials, including differences in color, size, or other details.

 

2.4.2 “Cashback Campaign” receiving 200 TL in return for your minimum 400 TL Old Spice purchase.

Necessary conditions for joining the Cashpack campaign are:

 • The organizer of the Old Spice Cashback campaign is Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş. (“P&G”).
 • Consumers aged 18 and over residing in Turkey are eligible to participate. Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş. (“P&G”) employees and their first-degree relatives cannot participate in the campaign. Market employees included in the campaign cannot participate in this campaign.
 • To participate, a valid IBAN bank account, which must be in the name of the participant, a Turkish ID number, a telephone number, and an e-mail address are required. The participant who proves that he/she has purchased a minimum of 400 TL of the following P&G products is entitled to a refund over the total amount of Old Spice products included in his/her receipt/invoice by participating in this campaign.

  - All Old Spice Products

 • Each participation can be entitled to a maximum of 200 TL cashback.
 • Each participant can participate in the campaign only 1 time.
 • Payment of the reimbursement amount is possible only by wire transfer to a payment account in TRY and only with complete and correct bank details (IBAN).Your receipt/invoice will be checked within 32 hours and, provided it is approved, your money transfer will be transferred to the bank account (IBAN) you specified within 45 days. The implementation of the campaign and the transfer of the refund amount will be made to Reşitpaşa Mah. Katar Cad. Arı 4 Building No: 2/50 Interior Door No: 3 - Sarıyer ISTANBUL, hereinafter referred to as “Justsnap” on behalf of P&G. A.Ş., hereinafter referred to as Justsnap Teknoloji Tic. A.Ş. The contractual relations and claims of the participants are exclusively established with Justsnap and for Justsnap.
 • The Campaign is valid for all internet and physical sales points within the Republic of Turkey. It is not possible to participate in the campaign for purchases made through foreign sales channels.
 • Online order confirmation or delivery note does not replace the purchase receipt/invoice. No participation can be made with receipts that do not have a “financial value”. Special sales via online auctions etc. are excluded from participation. Discounts are deducted from the purchase price.
 • The campaign period for purchases is from 07.06.2024 to 30.06.2024 (the date of the purchase receipt), the deadline for submitting the online registration form and uploading a photo of the receipt or invoice is 10.07.2024.
 • To participate in the campaign, you must purchase the P&G campaign product at participating retailers during the campaign period and have a relevant receipt. You must then complete the online participation form at https://www.kadinlarbilir.com/oldspicetomorrowland and upload a photo of your self-taken proof of purchase. Only one receipt can be considered in the participation process. A photo showing 2 or more receipts is not allowed to be uploaded.
 • If the proof of purchase uploaded to the system is not clear, you can upload another photo on which both the back of the P&G product you purchased, and your proof of purchase are clearly shown. You must ensure that the receipt/invoice is clearly shown, otherwise your entry cannot be processed. If you have any questions about the campaign, you can contact our support line oldspice-destek@firsatyaninda.com.
 • The following points must be clearly identified in the photo of the receipt:

- Point of Sale

- Receipt/invoice number or document number

- Date and time of the receipt/invoice

- Amount of products included in the campaign on the receipt/invoice

- Total amount of the receipt/invoice

 

 

 

 

 

 

In addition, the photo of the receipt/invoice should not be overexposed, blurry or too dark. Scanned receipts/invoices are not eligible, only detailed photos are acceptable.

 • It is not possible to participate in other campaigns organized by P&G with the same receipt/invoice. Applications made to more than one campaign with the same receipt/invoice are invalid.
 • Applications made with receipts/invoices for returned products are invalid.
 • Enter your IBAN bank details so that the refund can be transferred. By submitting the online registration form, the participant accepts the data protection and participation conditions and declares that he/she may be contacted by e-mail to participate in the P&G Old Spice Tomorrowland Cashback campaign. Each receipt/invoice can only be entered once. It is not possible to split the purchase value listed on the receipt/invoice.
 • No liability is accepted for loss of data, during data transfer and in the event of other technical defects.
 • The original proof of purchase must be kept until the refund amount has been transferred. In some cases, P&G reserves the right to request the original proof of purchase before transferring the refund amount. It is not possible to return the purchase receipt. No responsibility is accepted for losses in the post.
 • No responsibility is accepted for incorrect IBAN number. There is a one-time opportunity to change an invalid IBAN (in such case, please contact us by emailing oldspice-iban@firsatyaninda.com), after which the participation will be void.
 • P&G reserves the right to exclude any participant who provides false information when registering, manipulates or attempts to manipulate the campaign or otherwise violates these terms of participation.
 • The laws of the Republic of Turkey shall apply to any disputes that may arise from the campaign.
 • The personal data you provide to us will only be used for refund transactions and the information in this process. It will be shared with our business partners who provide support for the progress of the process. Upon completion of the refund, it will be deleted from our records. However, if you give marketing permission, it will be processed within the scope of the Clarification Text on the Processing of Customer Personal Data. For detailed information: https://privacypolicy.pg.com/tr-TR/
 • P&G reserves the right to extend or stop this campaign, change the terms of the campaign, and terminate the campaign unilaterally if it wishes.
 • The conditions of participation in this campaign cannot be used for any other contest, lottery, campaign, bonus or campaign. This campaign is excluded from the scope of competitions, lotteries, jackpots or campaigns organized by the National Lottery Administration for Turkish Republic.

3. Organizational and information provision of the marketing campaign

Organizational and informational support for the marketing campaign is facilitated through the following channels: Website, television, radio and digital channels (Facebook, YouTube) and Spotify.

 

4. The principle of identifying the winner:

Following the conclusion of the campaign on June 30, 2024 at 00:00, the top 53 (fifty three) participants with the most correct answers in the shortest time, as indicated on the website's published statistics, will be identified.

Winners will be contacted within 5 (five) business days.

 

 

 

 

5. General provisions

 • Prizes will be awarded to respective participants upon presentation of valid ID within 30 (thirty) calendar days of notification.
 • With the participant’s written consent, the customer reserves the right to utilize photo and video materials captured during the gift presentation for advertising purposes across various media and social channels.

 

 

6. Personal data processing policy

The collection and processing of personal data for marketing campaign purposes are overseen by the campaign’s customer. Any personal data collected will solely be used for campaign-related activities, including participant identification and gift distribution. Participation in the campaign implies consent to abide by its rules and conditions, including the use of shared personal data for organizational and marketing activities. The customer reserves the right to photograph the gift presentation process and publish these images on their online/social platforms. Well as within the framework of marketing activities. The customer of the campaign has the right to take a photo of the gift giving process and publish a photo of the person who was gifted on their online/social platforms.