Bu sonbahar tarzını değiştirin

Ariel desteğiyle hazırlanmıştır.
DesktopImage
0
6 basit ipucuyla gardırobunuzu renklendirin. Havaların soğumasıyla evlere kapandığımız doğru ama bu bizi evde arkadaşlarımızla buluşmaktan alıkoyamaz. Biz de yeni giysilere para harcamayın diye, birkaç ipucuyla size ev partileri için fikir vermek istedik.
slideshow-image

1) Siyah kumaş pantolon

Şık bir bluz ya da simli bir tişörtle sıradan bir siyah pantolonun etkisini arttırın. Ya da canlı renklere sahip, desenli bir şal da deneyebilirsiniz. 

slideshow-image

2) Aksesuarları unutmayın

Günlük sıradan bir giysiyi parti kıyafeti yapmak için ihtiyacınız olan şey aksesuarlarınız! Giydiğiniz kombini, cesur stilettolar, şık bir “statement” kolye ya da bilekte botlarla deneyin. Daha basit bir alternatifse ışıltılı bir portföy çanta!

 

slideshow-image

3) Örgünün güzelliği

Gri ve toprak rengi el örgüsü kazağınızı, koyu renk kot patolon, dev halka küpeler ve topuklularla tamamlayın. Sıradan bir kombini, konforlu bir parti kıyafetine dönüştürdünüz bile!

slideshow-image

4) Zarif eşarp 

Basit bir kombini, renkli bir eşarpla tamamlayın. Boynunuza satın ya da daha etkili bir görünüm için omuzlarınız üzerinden bağlayın. Parti sonrası giysilerinizi temizlemeye hazırsınız. Hassas giysileriniz için Ariel 3’ü 1 arada kapsül deterjanı deneyin.

 

slideshow-image

5) Havalı blazer 

Blazerınızı biraz daha havalı hale getirmek için, içine payetli bluzlar ya da parlak, metalik askılı tişörtler giyebilir; koyu renkli, dar paça bir pantolonla kombinleyebilirsiniz.

slideshow-image

6) Siyahın gücü 

Basit siyah bir bluz, tıpkı siyah pantolon gibi her zaman günü kurtarır. Önü açık bluzunuzu, deri boyunlukla tamamlayın. Koyu renk kot pantolon ve topuklu ayakkabılarla konforu yakalayın.

Sizin ev partisi için en çok tercih ettiğiniz kombin nasıl? Bizimle paylaşın!

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler

Çerez Onayı