Braun silk-épil 5 ile ekstra yumuşak deneyim

Güzellik
30/07/2019
Kusursuz tenini “hayat kurtaran” elbiselerin ardına saklayan kadınları yüreklendirecek ve onlara risk alma cesareti verecek YENİ Silk-épil 5 Islak ve Kuru, epilasyona yeni başlayan kadınlara özgür olmanın inceliklerini öğretiyor.

Dört haftaya kadar süren pürüzsüz cildin özgürlüğünün tadını Braun Silk-épil 5 ile çıkarın.

Braun silk-épil 5Yeni trendleri denemek isteyen fakat bir türlü gerekli özgüveni kendinde bulamayan kadınlar, Braun Silk-épil epilatör ürün çeşitleriyle özgürleşmeye devam ediyor. YENİ Braun Silk-épil 5 Islak ve Kuru her an güzel ve bakımlı görünmenin önemine inanan kadınlara özgüvenlerinin farkına varma ve her gün yeni bir tarz deneme imkanı sunuyor. Islak ve Kuru özellikli, en sofistike ve en etkili seriler olan Silk Epil 9 ve 7'den sonra, artık Silk Epil 5'te de Islak ve Kuru özelliği ile yepyeni bir seri olarak hayatımıza giriyor. 

Braun silk-épil 5 Islak Kuru

Epilasyona yeni başlayan genç kadınlar için tasarlanan ürün, ekstra yumuşak bir deneyim yaşanmasını sağlıyor ve ıslak kullanımı sayesinde epilasyonu kadınlar icin acılı bir olmaktan cıkarıyor. Yapılan çalışmalar, suda epilasyonun acıyı 0 a kadar azalttığını ortaya çıkardı. Özellikle epilasyona yeni başlayan kadınlar için çok onemli bir özellik olup, insanların düzen değiştirdiği ve yeni trendlere odaklandığı bu aylarda seriye katılan ürün, her zaman hazır olmak ve dilediği her şeyi çekinmeden giymek isteyenlere sonsuz özgürlük sunuyor.


Ekstra yumuşak deneyim...

Braun silk-épil 5 ekstra yumuşak deneyimEpilasyona yeni başlayanlar için ekstra nazik deneyim sunan YENİ Braun Silk-épil 5, hem kuru hem de su atında kullanıma uygun. Ürün, masaj silindir aksesuarıyla teninizi canlandırırken, düzenli kullanıldığında epilasyon acısını ortadan kaldırıyor.

Kum tanesi kadar kısa tüyleri (0.5 mm) hassas bir şekilde alan ve dört haftaya kadar uzun süren süper pürüzsüz bir cilt yüzeyi elde etmenizi sağlayan Braun Silk-épil 5, bir sonraki epilasyona kadar bekleme sorununu da yok ediyor.

Yeni kaymayı önleyici kavrama noktası ile su altında da kontrolü kolaylaştıran Baun Silk-épil 5, vücudun tüm hatlarına erişmeye yarımcı olan eşsiz yakın temas başlığıyla tasarlandı. Siz de ihtiyaç duyduğunuz pürüzsüzlüğü teninizde yakaladıktan sonra gardırobunuzu özgür bırakın ve tarzınızı güvenle değiştirin.