AYIN MARKASI: FAIRY

Fairy’den müthiş bir yenilik: YENİ Fairy Power Sprey ile tanışın!

Resim1

Fairy'nin ilk bulaşık ve mutfak spreyi yeni Fairy Power Spray, zorlu yemek kirlerini kolayca hedef alır, zahmetsiz temizlik ve parlaklık sağlar!

Nasıl kullanılır?

Resim12

MAKİNEYE KOYMADAN ÖNCE

%100 yağda bile etkili YENİ Fairy Power Sprey, zorlu yemek kirlerini hedef alır. Bazı bulaşıklarda uzun beklemeye bağlı olarak ve pişirme esnasında yanma sonucu kirleri ve yağı çıkarması zorlu bir hale gelebilir. Fakat YENİ Fairy Power Sprey ile işiniz kolay! Makineye koyduktan sonra bulaşıkların üzerine YENİ Fairy Power Sprey’i sıkabilirsiniz. Sonuç zahmetsiz parlaklık!

Resim13

ELDE YIKAMADAN ÖNCE

Bazı bulaşıklar hassastır ve makinede değil elde yıkanması gerekir. Gerek çizilme, kararma ihtimali, gerekse üzerindeki baskının çıkma olasılığına karşı bu tür hassas bulaşıkları elde yıkamadan önce de üzerlerine YENİ Fairy Power Sprey’i sıkabilir, ovalamadan, suda bekletmeden ve bulaşığa zarar verme ihtimalini ortadan kaldırarak zorlu kirleri kolayca temizleyebilirsiniz.

Resim14

MUTFAK YÜZEYLERİNDE

Ayrıca mutfak tezgahında, ocak üzerinde, fırın içinde de YENİ Fairy Power Sprey ile birikmiş, kurumuş yağlı ve zorlu kirleri kolayca ve zemine zarar vermeden çıkarabilirsiniz.

Resim15

Kısaca mutfağın her yerinde zahmetsiz temizlik ve etkin parlaklık için YENİ Fairy Power Sprey yeni tercihiniz!