Fixodent Para İade Kampanyasi


Aile
9/07/2024

FIXODENT PARA İADE KAMPANYASI ŞARTNAMESİ

Kampanyaya, Türkiye’de ikamet eden ve vesayet altında olmayan 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Ancak, P&G TÜKETİM MALLARI SAN. A.Ş. çalışanları ile birinci derece akrabaları kampanyaya katılamazlar.

Kampanya, Fixodent Professional Diş Protez Yapıştırıcı Krem,
Fixodent Plus En İyi Tutuş Diş Protez Yapıştırıcı Krem, Fixodent Complete Ferah Diş Protez Yapıştırıcı Krem, Fixodent Complete Aroma İçermez Diş Protez Yapıştırıcı Krem ürünlerinde geçerli olacak ve memnun kalınmadığı takdirde tüketiciye belirtilen koşulları gerçekleştirmesi durumunda ürün satış fiyatı kadar para iadesi yapılacaktır.

Tüketiciler, üründen memnun kalmadığı durumda; ürünün kendisini ve fatura ya da fişini saklayarak, Alaaddin Reklam Ajansı’na mesai günlerinde ve 09.00-17.00 saatleri arasında 0212 285 21 90 numaralı telefondan ulaşarak iade için başvurabilir ve gerekli belgeleri aşağıda belirtilen adrese ulaştırarak, belirtilen koşulları sağlaması halinde ürün ücretini iade alabilirler.

Her kişinin sadece bir ürün iade etme hakkı vardır.

İade kampanyası 01.08.2022 - 30.06.2025 tarihleri arasında geçerli olup, ürünün satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde iade talep edilebilir. Bu tarihten sonra gerçekleşen iade talepleri değerlendirilmeyecektir.

Satın alma günü ibraz edilen ürün fişinin/faturasının düzenlenme tarihi olarak kabul edilecektir.

Kampanya sadece belirtilen tarihlerde fiş/faturalı olarak satın Fixodent Professional Diş Protez Yapıştırıcı Krem,
Fixodent Plus En İyi Tutuş Diş Protez Yapıştırıcı Krem, Fixodent Complete Ferah Diş Protez Yapıştırıcı Krem, Fixodent Complete Aroma İçermez Diş Protez Yapıştırıcı Krem ürünlerinde geçerlidir. Kampanya katılımı için posta ve kargo son ulaşım tarihi 31 Temmuz 2025’tir. Bu tarihten sonra ulaşan ürünler kampanya dahilinde olmayacaktır. Para iade işleminin gerçekleştirilmesi için, aşağıda belirtilmiş olan koşulların, belgelerin ve ürünün eksiksiz olması gerekir.


Koşullar;İade edilen ürünlerin bozuk, kırık veya eksik olmaması gerekmektedir. Ürünün belirtilen şartların dışında tam, eksiksiz olmaması durumunda P&G iade işlemini yapmama hakkını saklı tutar ve bunu ürünü gönderen tüketiciye bildirir. Bu durumda tüketicinin ürünü geri istemesi halinde kargo ücreti alıcıya ait olacak şekilde ürün geri gönderilir.


Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen Fixodent Professional Diş Protez Yapıştırıcı Krem, Fixodent Plus En İyi Tutuş Diş Protez Yapıştırıcı Krem, Fixodent Complete Ferah Diş Protez Yapıştırıcı Krem, Fixodent Complete Aroma İçermez Diş Protez Yapıştırıcı Krem ürünlerinin tüpünün içerisinden en fazla %20 oranında kullanılmış olması gerekmektedir.


Tüketiciler iade yapmak istediklerini ürün ve belgelerini Alaaddin Reklam Ajansı, Ahi Evran Caddesi, 42 Maslak Ofis 1 Kat:2 Maslak/İstanbul adresine POSTA ya da KARGO yoluyla gönderici ödemeli şekilde göndereceklerdir. Gönderilen ürünün iade koşullarına uymaması halinde ürün tüketiciye alıcı ödemeli olarak iade edilecektir.

 

Para iadesi için gereken belgeler;


Fatura veya fişin aslı
Ürünün kendisi
Nüfus cüzdanı fotokopisi
İsme EFT/havale yapılacak kişinin adı-soyadı (nüfus cüzdan fotokopisi gönderilen kişi ile aynı olmalı) ve banka IBAN bilgisi
Adres
Telefonu veya cep telefonu,
En az 20 kelimelik iade edilme sebebini belirten kısa bilgi.Para iadesi ürün ve belgeler teslim edildikten en geç 45 gün içinde Fixodent Professional Diş Protez Yapıştırıcı Krem,
Fixodent Plus En İyi Tutuş Diş Protez Yapıştırıcı Krem, Fixodent Complete Ferah Diş Protez Yapıştırıcı Krem, Fixodent Complete Aroma İçermez Diş Protez Yapıştırıcı Krem faturasında/fişinde yer alan tutar kadar olacak şekilde yapılır.


Para iadesi yapılabilmesi için tüketicinin belgelerini yollarken mutlaka havale/eft yapılacak kişiye ait IBAN bilgisi gerekmektedir.

Kampanyaya dahil olmak isteyen tüketiciler, P&G tarafından talep edilecek belgeleri göndermek zorundadır. Bu belgelerinin herhangi birinin eksikliği halinde P&G para iadesi yapmama hakkını saklı tutar.

Postadan ya da kargodan kaynaklanan gecikmelerden P&G sorumlu tutulamaz ve bu sebepten kaynaklanan gecikmeler kampanya dışında tutulur.

Para iadesi yapılan ürünler tüketicilere iade edilmeyecektir.

P&G istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

Tüketiciler sadece kampanyayla ilgili olası soruları için mesai saatleri içinde Alaaddin Reklam Ajansı’na 0212 285 21 90 numaradan ulaşabilir ve kampanya ile ilgili bilgi alabilirler.

Herhangi bir nedenle iade edilen ürünün P&G’ye ulaşmaması, P&G sorumluluğunda değildir.

Kazanılan hak devredilemez veya mala çevrilemez. Kampanyaya katılanlar bu kampanya şartnamesini okumuş ve tüm hüküm ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar.

İşbu şartname, “Fixodent Para İade Şartnamesi” olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.