Bize Ulaşın

Her gün yüzlerce soruya cevap veriyoruz. Aşağıda sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz.

 • E-posta yoluyla

 • Telefon yoluyla

   Ürünlerimiz hakkında istediğiniz soruyu sorabilirsiniz:

   Tüketici İlişkileri Danışma Hattı: 0850 220 0911 / 0 216 463 83 83

   Çalışma saatlerimiz: 08:45-16:45 arasıdır

Yardım

Bu yardım sayfaları tüm sorularınıza cevap vermek için hazırlanmıştır.
Sorunuz için bir konu başlığı seçin, tıklayın ve yönlendirmeleri takip edin:
Eğer aradığınız cevabı burada bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Kişisel bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim? Taşınıyor ya da e-posta adresinizi değiştiriyorsanız, fırsatları kaçırmamak için tek yapmanız gereken ‘Hesabım‘ sekmesinin altındaki ‘Kişisel Bilgilerim‘ bölümünden bilgilerinizi güncellemek olacak.

Son güncellemelerden haberdar olmak için ne yapmalıyım? Tek yapmanız gereken kadinlarbilir.com’a üye olmak!
Sitemizin bir parçası olarak, tüm yeniliklerden haberdar olacaksınız. Aynı zamanda indirimler, yarışmalar ve tüm diğer seçkin içerikler de sizi bekliyor!

Üyelikten nasıl ayrılabilirim? ‘Hesabım’ sekmesine girin ve ‘Kişisel Bilgilerim’i seçin. Sayfanın sonunda ‘Üyeliğimi iptal et’ linkine ulaşabilirsiniz.
Süreç tamamlandığınıda artık KadınlarBilir üyeliğinden ayrılarak size özel fırsatlardan yararlanma hakkını kaybetmiş olacaksınız.

Şifremi unuttum, yeni şifre almak için ne yapmalıyım? Yapmanız gereken çok kolay! Tüm sayfalarımızda yer alan 'Giriş Yap' butonunu tıklayın.
Daha sonra 'Şifremi unuttum' linkine tıklayarak e-posta adresinizi ve doğduğunuz ay ve yılınızı girin. Siteye üye olurken seçtiğiniz Güvenlik sorunuzun cevabını girdikten sonra yeni şifrenizi girebilirsiniz.

KadınlarBilir bültenlerini almak için ne yapmalıyım?
İnternet servis sağlayıcıları ve e-posta servisleri sizi gereksiz postalardan korumak için bazı uygulamalar geliştiriyorlar. Bu da ihtiyacınız olan maillerin de bazen kaybolması anlamına gelebilir. Fakat KadınlarBilir Bülteni’ni kesinlikle almak için yapabilecekleriniz var.

‘Güvenli Kullanıcı’ listesine kadinlarbilir@email.kadinlarbilir.com adresini ekleyin. Eğer Hotmail ya da Gmail kullanıyorsanız, e-postamızı adres defterinize ekleyin. Artık tüm gönderilerimiz size ulaşabilecek.

- Norton, Spam Assassin gibi virüs programları e-postaları engelleyebilir, bu yüzden kadinlarbilir@email.kadinlarbilir.com adresini virüs programınızın güvenli adresler listesine kaydedin.