Özel günlerde rahat uyku için 5 öneri

Sağlık
24/10/2018
Özel günler deyince aklınıza ilk olarak kendinizi rahatsız ya da tedirgin hissettiğiniz anlar mı geliyor? Peki ya özel günlerde uykuyla aranız nasıl? Bugün sizinle, özel günlerinizde rahatça uyuyabilmeniz için 5 önerimizi paylaşacağız.

Rahat pijamalar


Sizi sıcacık saracak ev giyim modellerini incelemek için tıklayın!

Rahat bir uyku elbette rahat pijamalara ihtiyacımız var. Özellikle, özel günlerde tenimize değen her kumaş bize farklı hissettirir. Rahat bir uyku için pamuklu kumaşlardan yapılmış pijamalar tercih edebilirsiniz. Vücudunuzdaki kan dolaşımının olumsuz etkilenmemesi için de dar pijamalardan uzak durmalısınız.

Rahatlatıcı çay

Özel günlerde, kendinizi hafif gergin hissediyorsanız, yatmadan bir kaç saat önce papatya çayı gibi sakinleştirme özelliği olan çayları tüketebilirsiniz. Bu hem sizin gevşemenizi hem de kolayca uykuya dalmanızı sağlayacaktır.

Yumuşacık nevresimler

Özel günlerde tüm tercihlerimiz pamuklulardan yana oluyor. Elbette nevresim tercihimizde pamuklu kumaşlardan yana olacak. Yatağınızda kendinizi rahat hissetmeniz, hem uykuya geçişinizi kolaylaştırır, hem de uyku bölünmelerinin önüne geçmiş olur.

İç çamaşır seçimi


Tüm iç giyim modellerine göz atın!

Yumuşacık pijamalarımızı giyip, yumuşacık nevresimlere uzandık. Peki en önemli detaylardan birini unutmadık mı? İç çamaşırlar, özel günlerde bir çok şeyden daha önemlidir. Tenimize değen her şeyde olduğu gibi iç çamaşırlarımızda da yumuşaklık ve rahatlık ararız.


Penti Flex sütyenin pamuksu dokunuşunu keşfedin!

Rahat bir uyku için, balensiz bir sütyen tercih edebilir ya da sütyensiz uyumayı deneyebilirsiniz. Slip olarak da kendinize en uygun modeli seçip, özel günlerinizde rahat bir uykuya dalabilirsiniz.

Orkid Platinum

Mikro yastıklarla desteklenen pamuksu üst yüzeyi ve yoğun emici bariyerleriyle Orkid Platinum özgürce hareket etmenizi sağlar. Güçlü emici merkezi sızıntılara karşı %100'e kadar korur. ONM teknolojisiyle kokuları hapseder ve gün boyu rahatlık sunar.