Orkid Ultra Extra Eko Gece Ped

ORKID Gece Extra

Orkid Gece Extra

Özel olarak gece boyunca koruma için üretilmiş olan Orkid Gece Extra (Boy 4), ` daha büyük arka kısmı* sayesinde ekstra gece koruması sağlar. Ayrıca @ daha uzundur. Böylece gece boyunca ne kadar dönseniz ve hareket etseniz de, sızıntıya karşı daha da fazla koruma sunar. Orkid Ultra Extra hijyenik ped, SecureGuard koruma bariyerleri ve sızıntı yapmayan, sıvıyı hapseden jele sahiptir. Bunun nedeni, sızıntıyı önlemek için jelin sıvıyı emmesidir. Orkid Gece Extra hijyenik Ped 3 mm inceliğinde olmasına rağmen, gece boyunca harika bir rahatlık hissi için sızıntılara karşı 0'e varan koruma sunar.

*Orkid Ultra Extra Normal hijyenik pede kıyasla

Adet döneminiz başladığında, sizi uyutmayan yalnızca hormonal değişiklikler değil, aynı zamanda uzandığınızda olabilecek sızıntıdan endişe etmenizdir. Nasıl hareket ederseniz edin, ORKID Gece Extra, vücudunuza sorunsuz bir şekilde uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır. ORKID Gece Extra, daha iyi bir gece uykusu için size maksimum koruma sağlar. Böylece güne hazır hale gelirsiniz.

 

ORKID'den daha fazlası

Orkid ekstra gece koruması

Ekstra gece koruması

Hangi uyku pozisyonunu tercih ederseniz edin, sızıntıya karşı ilave gece koruması için bu pedler @ daha uzundur ve ` daha büyük arka kısma* sahiptir.

*ORKID Ultra Extra Normal'e kıyasla

 

Orkid ekstra ultra uyum

Ultra uyum

Muhteşem koruma ve konfor için ultra uyum.

 

Orkid ekstra kokuları hapseden teknoloji

Kokuları hapseden teknoloji

Kokuları hapsetme teknolojisi, kokuları yalnızca gizlemekle kalmayıp onları hapseder ve hafif ve hoş bir koku içerir.

 

Orkid extra uzun boy 2

İlave güvenlik için SecureGuard koruma bariyerleri

Hijyenik ped sıvıyı emip hapsederken, SecureGuard koruma bariyerleri sıvıyı kontrol altında tutmaya yardımcı olur.

 

ORKID Ultra Extra Uzun, Boy 2'yi de deneyin

ORKID ile vücudunuza ve akıntınıza uygun sızıntısız bir uyum elde edin. ORKID Ultra Extra Uzun (Boy 2) ped gün boyu ferahlık ve koruma sağlar.

Orkid ile kendinize en uygun pedi seçin

Bir bakışta ORKID

ORKID'e sorun