Orkid Ultra SP Gece Ped

ORKID Ultra Gece (Boy 3)

Özellikle gece boyu koruma için üretilmiş olan ORKID Ultra Extra Gece (Boy 3), ne kadar dönseniz ve hareket etseniz de koruma sağlar. Bu hijyenik pedler, SecureGuard koruma bariyerleri ve sızıntı yapmayan, sıvıyı hapseden jele sahiptir.Vücudunuza ve akıntınıza uygun olarak sızıntılara karşı %100'e kadar koruma sunar. Bunun nedeni, sızıntıyı önlemek için jelin sıvıyı emmesidir. ORKID Ultra Extra hijyenik ped sadece 3 mm inceliğinde olsa da, adet döneminiz boyunca harika bir rahatlık hissi ve koruma sunar.

Akıntınız, adet döngünüz boyunca değişir. Bu yüzden güvenebileceğiniz bir korumaya sahip olmanız önemlidir. ORKID Ultra Extra Gece (Boy 3) yalnızca gece için uygun olmakla kalmaz; bu pedi yoğun akıntı günlerinde de kullanabilirsiniz. ORKID Ultra Extra Gece (Boy 3), L beden çamaşırlarda orta düzeyde akıntılı günler için ya da M ve L çamaşır bedenlerinde yoğun akıntılı günler için idealdir. Her durumda, ORKID Ultra Extra ile korumanız devam edecek ve konforlu uyumun keyfini süreceksiniz.

 

ORKID'den daha fazlası

Ekstra gece koruması

Hangi uyku pozisyonunu tercih ederseniz edin, sızıntıya karşı ilave gece koruması için bu pedler %40 daha uzundur*.

*ORKID Ultra Extra Normal'e kıyasla

 

Ultra uyum

Muhteşem koruma ve konfor için ultra uyum.

 

Kokuları hapseden teknoloji

Kokuları hapsetme teknolojisi, kokuları yalnızca gizlemekle kalmayıp onları hapseder ve hafif ve hoş bir koku içerir.

 

İlave güvenlik için SecureGuard koruma bariyerleri

Hijyenik ped sıvıyı emip hapsederken, SecureGuard koruma bariyerleri sıvıyı kontrol altında tutmaya yardımcı olur.

 

ORKID Gece Extra, Boy 4'ü de deneyin

Orkid Ultra Extra'nın gece boyu koruma sunan en iyi hijyenik pedi olan Orkid Gece Extra (Boy 4) ile geceleri bile vücudunuza ve akıntınıza uygun sızıntısız bir uyum elde edin.

Orkid ile kendinize en uygun pedi seçin

Bir bakışta ORKID

ORKID'e sorun